Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2073
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 24.01.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 212 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 32.98 - 32.98 50
2. 205 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 33.31 - 33.31 45
3. 211 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 33.42 - 33.42 40
4. 216 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 34.43 - 34.43 36
5. 213 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 34.48 - 34.48 33
6. 247 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 34.58 - 34.58 30
7. 207 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 34.78 - 34.78 28
7. 203 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 34.78 - 34.78 28
9. 224 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 34.88 - 34.88 24
10. 210 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H 34.94 - 34.94 22
11. 215 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 34.95 - 34.95 20
12. 269 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 35.16 - 35.16 19
12. 223 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 35.16 - 35.16 19
14. 222 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 35.20 - 35.20 17
15. 220 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 35.46 - 35.46 16
16. 217 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE S 35.66 - 35.66 15
17. 226 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 35.68 - 35.68 14
18. 221 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 35.87 - 35.87 13
19. 218 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 36.15 - 36.15 12
20. 227 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE L 36.22 - 36.22 11
21. 263 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 36.55 - 36.55 10
22. 229 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 36.86 - 36.86 9
23. 225 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 36.88 - 36.88 8
24. 228 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 36.92 - 36.92 7
25. 239 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 37.33 - 37.33 6
26. 232 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 37.69 - 37.69 5
27. 230 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 38.52 - 38.52 4
28. 241 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 38.56 - 38.56 3
29. 267 770859 HROUDA František 2004 CZE H 38.63 - 38.63 2
30. 265 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 38.65 - 38.65 1
31. 206 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 38.97 - 38.97
32. 255 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 39.20 - 39.20
33. 250 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 39.31 - 39.31
34. 249 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 39.43 - 39.43
35. 245 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 39.63 - 39.63
36. 208 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 39.88 - 39.88
37. 235 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 40.04 - 40.04
38. 238 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 40.43 - 40.43
39. 252 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 40.56 - 40.56
40. 261 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 41.08 - 41.08
41. 258 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 41.39 - 41.39
42. 237 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 41.41 - 41.41
43. 260 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 41.56 - 41.56
44. 242 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 42.14 - 42.14
45. 264 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 42.23 - 42.23
46. 236 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 42.35 - 42.35
47. 231 770400 DRÁPELA Matěj 2004 CZE L 43.00 - 43.00
48. 257 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 43.21 - 43.21
49. 240 772068 MACKO Tomáš 2004 CZE H 44.61 - 44.61
50. 256 770297 MEDLÍK Jiří 2005 CZE H 44.98 - 44.98
51. 262 772107 BESEDA Ondřej 2005 CZE A 47.12 - 47.12
52. 202 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 48.43 - 48.43
53. 201 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 56.85 - 56.85
54. 209 770664 JOZL David 2005 CZE J 57.82 - 57.82
Nedokočili 1. kolo  
  234 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
  248 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L    
  219 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  270 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H    
  233 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler