Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - STOH -Špindl

Disciplína Obří slalom Codex 2074
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 27.02.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 106 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 35.53 - 35.53 50
2. 95 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 36.82 - 36.82 45
3. 105 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 36.95 - 36.95 40
4. 91 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 37.55 - 37.55 36
5. 98 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 37.77 - 37.77 33
6. 99 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 38.49 - 38.49 30
7. 108 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 38.50 - 38.50 28
8. 114 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 38.52 - 38.52 26
9. 96 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 38.62 - 38.62 24
10. 175 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L 38.84 - 38.84 22
11. 100 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 39.17 - 39.17 20
12. 94 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 39.58 - 39.58 19
13. 134 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 39.85 - 39.85 18
14. 174 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 40.01 - 40.01 17
15. 170 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 40.37 - 40.37 16
16. 107 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 40.42 - 40.42 15
17. 110 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 40.55 - 40.55 14
18. 93 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 40.88 - 40.88 13
19. 117 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 41.14 - 41.14 12
20. 97 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 41.30 - 41.30 11
21. 178 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 41.54 - 41.54 10
22. 116 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 42.04 - 42.04 9
23. 103 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 42.11 - 42.11 8
24. 123 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 42.35 - 42.35 7
25. 92 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 42.56 - 42.56 6
26. 111 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 42.87 - 42.87 5
27. 154 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 43.04 - 43.04 4
28. 187 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 43.55 - 43.55 3
29. 115 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 43.69 - 43.69 2
30. 121 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 43.82 - 43.82 1
31. 201 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 44.04 - 44.04
32. 148 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L 44.10 - 44.10
33. 144 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 44.18 - 44.18
34. 135 770626 LOJKA Ondřej 2009 CZE A 44.60 - 44.60
35. 118 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H 44.87 - 44.87
36. 188 772146 MLÍCH Ondřej 2007 CZE A 44.93 - 44.93
37. 166 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 45.50 - 45.50
38. 191 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE L 45.61 - 45.61
39. 140 770976 TUČEK Šimon 2007 CZE H 45.75 - 45.75
40. 156 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 45.93 - 45.93
41. 173 772124 HOFEREK Jan 2007 CZE S 46.13 - 46.13
41. 131 770361 LOJKA Radek 2007 CZE A 46.13 - 46.13
43. 157 772138 POUR Jan 2007 CZE H 46.17 - 46.17
44. 128 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 46.28 - 46.28
45. 196 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 46.31 - 46.31
46. 142 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L 46.32 - 46.32
47. 127 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 46.67 - 46.67
48. 126 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 46.93 - 46.93
49. 136 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 47.47 - 47.47
50. 151 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 47.53 - 47.53
51. 162 - ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE 47.56 - 47.56
52. 163 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 47.99 - 47.99
53. 125 770538 NOVOTNÝ Ondřej 2007 CZE A 48.30 - 48.30
54. 161 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 48.44 - 48.44
55. 172 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 48.49 - 48.49
56. 195 770845 KESTL Tomáš 2008 CZE M 48.64 - 48.64
57. 159 770956 KIRSCH Viktor 2008 CZE L 49.06 - 49.06
58. 184 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 49.79 - 49.79
59. 168 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 49.89 - 49.89
60. 122 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 50.33 - 50.33
61. 193 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 50.46 - 50.46
62. 181 770668 HANÁK Matěj 2007 CZE H 50.99 - 50.99
63. 167 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H 51.29 - 51.29
63. 149 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 51.29 - 51.29
65. 177 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 51.78 - 51.78
66. 130 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 51.84 - 51.84
67. 124 - KASÍK Ladislav 2006 CZE 52.11 - 52.11
68. 138 770806 GUTTLER Eliáš 2008 CZE A 52.75 - 52.75
69. 146 - ŠIMEK Michal 2009 CZE 53.11 - 53.11
70. 171 - BURDA František 2010 CZE 53.39 - 53.39
71. 202 - ČERVINKA Jakub 2008 CZE 53.46 - 53.46
72. 165 - PRŮŠA Marek 2010 CZE 53.87 - 53.87
73. 129 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 58.00 - 58.00
74. 132 772145 TUPEC Timotej 2010 CZE A 1:00.19 - 1:00.19
75. 139 772149 KVÍČALA Petr 2009 CZE A 1:02.62 - 1:02.62
76. 192 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:07.56 - 1:07.56
77. 208 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:12.32 - 1:12.32
78. 155 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 1:15.58 - 1:15.58
79. 189 770920 FALGE Daniel 2009 CZE A 1:19.18 - 1:19.18
80. 101 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 1:22.77 - 1:22.77
Nedokočili 1. kolo  
  120 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H    
  185 770867 RASINSKÝ Šimon 2007 CZE H    
  104 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  183 - BINDER Diego 2007 GER    
  207 770585 DOŠEK Michal 2006 CZE L    
  160 770843 EICHERT Marek 2007 CZE M    
  203 770801 KOUTNÝ Pascal 2007 CZE A    
  186 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A    
  137 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  143 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H    
  182 - KODADA Jan 2009 CZE    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz