Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - STOH -Špindl

Disciplína Obří slalom Codex 2076
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 28.02.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 103 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 32.89 - 32.89 50
2. 92 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 33.69 - 33.69 45
3. 95 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 34.18 - 34.18 40
4. 104 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 34.27 - 34.27 36
5. 97 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 34.37 - 34.37 33
6. 91 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 34.46 - 34.46 30
7. 94 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 34.90 - 34.90 28
8. 99 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 35.05 - 35.05 26
9. 109 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 35.32 - 35.32 24
10. 105 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 35.41 - 35.41 22
11. 93 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 35.47 - 35.47 20
12. 101 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 36.10 - 36.10 19
13. 98 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 36.14 - 36.14 18
14. 96 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 36.30 - 36.30 17
15. 108 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 36.39 - 36.39 16
16. 102 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 36.50 - 36.50 15
17. 112 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 36.69 - 36.69 14
18. 120 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 36.77 - 36.77 13
19. 118 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L 37.13 - 37.13 12
20. 100 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 37.20 - 37.20 11
21. 111 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 37.66 - 37.66 10
22. 106 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 37.70 - 37.70 9
23. 126 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 38.69 - 38.69 8
24. 110 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 38.70 - 38.70 7
25. 119 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 39.00 - 39.00 6
26. 130 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 39.21 - 39.21 5
27. 192 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 39.57 - 39.57 4
28. 173 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 40.06 - 40.06 3
29. 117 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 40.14 - 40.14 2
30. 157 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L 40.26 - 40.26 1
31. 134 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 40.84 - 40.84
32. 131 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 40.85 - 40.85
33. 124 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 41.14 - 41.14
34. 158 770925 BARTÁK Kryštof 2007 CZE H 41.67 - 41.67
35. 168 772146 MLÍCH Ondřej 2007 CZE A 41.88 - 41.88
36. 125 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 42.26 - 42.26
37. 123 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 42.38 - 42.38
38. 193 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 42.45 - 42.45
39. 165 772138 POUR Jan 2007 CZE H 42.53 - 42.53
40. 153 770867 RASINSKÝ Šimon 2007 CZE H 42.60 - 42.60
41. 129 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 43.06 - 43.06
42. 154 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE L 43.11 - 43.11
43. 128 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 43.23 - 43.23
44. 114 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 43.55 - 43.55
45. 143 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 44.02 - 44.02
46. 182 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 44.37 - 44.37
47. 148 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 44.75 - 44.75
48. 184 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 44.95 - 44.95
49. 180 772124 HOFEREK Jan 2007 CZE S 44.97 - 44.97
50. 195 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 45.15 - 45.15
51. 179 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 45.17 - 45.17
52. 156 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 45.38 - 45.38
53. 140 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 45.69 - 45.69
54. 170 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 45.77 - 45.77
55. 167 770845 KESTL Tomáš 2008 CZE M 45.83 - 45.83
56. 160 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 46.81 - 46.81
57. 162 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H 47.03 - 47.03
58. 189 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 47.26 - 47.26
59. 194 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 47.36 - 47.36
60. 135 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 47.62 - 47.62
61. 175 770791 BEZPALEC Jonáš 2007 CZE A 48.19 - 48.19
62. 187 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 48.26 - 48.26
63. 190 772027 ČERVINKA Jakub 2008 CZE H 49.62 - 49.62
64. 181 - PRŮŠA Marek 2010 CZE 50.27 - 50.27
65. 163 770806 GUTTLER Eliáš 2008 CZE A 50.94 - 50.94
66. 127 - KASÍK Ladislav 2006 CZE 51.00 - 51.00
67. 188 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 56.60 - 56.60
68. 155 772145 TUPEC Timotej 2010 CZE A 57.00 - 57.00
69. 151 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S 57.27 - 57.27
70. 174 770720 MALÝ Ondřej 2007 CZE L 1:00.22 - 1:00.22
71. 132 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 1:01.52 - 1:01.52
72. 142 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:03.11 - 1:03.11
73. 138 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:03.61 - 1:03.61
74. 183 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 1:37.09 - 1:37.09
Nestartovali v 1. kole  
  177 - BINDER Diego 2007 GER    
  121 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L    
  149 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A    
  152 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A    
  191 770956 KIRSCH Viktor 2008 CZE L    
  164 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L    
  178 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L    
  161 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  166 770801 KOUTNÝ Pascal 2007 CZE A    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz