Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2078
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 05.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 73 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 52.16 - 52.16 50
2. 84 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 52.71 - 52.71 45
3. 75 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 53.53 - 53.53 40
4. 78 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 54.42 - 54.42 36
5. 79 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 54.49 - 54.49 33
6. 71 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 54.54 - 54.54 30
7. 80 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 54.61 - 54.61 28
8. 87 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 54.94 - 54.94 26
9. 157 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 55.29 - 55.29 24
10. 163 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 55.73 - 55.73 22
11. 85 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 56.15 - 56.15 20
12. 96 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 57.38 - 57.38 19
13. 76 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 57.39 - 57.39 18
14. 91 770406 TREJBAL Tomáš 2006 CZE L 57.84 - 57.84 17
15. 82 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 57.85 - 57.85 16
16. 88 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 57.92 - 57.92 15
17. 86 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 57.96 - 57.96 14
18. 89 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 58.15 - 58.15 13
19. 72 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 58.76 - 58.76 12
20. 92 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 59.76 - 59.76 11
21. 90 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 59.87 - 59.87 10
22. 108 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 1:00.14 - 1:00.14 9
23. 95 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:00.18 - 1:00.18 8
24. 148 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 1:00.32 - 1:00.32 7
25. 97 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:00.57 - 1:00.57 6
26. 83 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 1:00.60 - 1:00.60 5
27. 112 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 1:01.32 - 1:01.32 4
28. 110 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 1:01.61 - 1:01.61 3
29. 113 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 1:01.63 - 1:01.63 2
30. 114 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 1:01.91 - 1:01.91 1
31. 101 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 1:02.25 - 1:02.25
32. 139 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 1:02.52 - 1:02.52
32. 93 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:02.52 - 1:02.52
34. 111 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 1:02.54 - 1:02.54
35. 81 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 1:02.78 - 1:02.78
36. 116 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 1:02.89 - 1:02.89
37. 120 770976 TUČEK Šimon 2007 CZE H 1:03.53 - 1:03.53
38. 160 772138 POUR Jan 2007 CZE H 1:03.78 - 1:03.78
39. 166 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 1:04.04 - 1:04.04
40. 135 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 1:04.14 - 1:04.14
41. 107 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 1:04.39 - 1:04.39
42. 105 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 1:04.42 - 1:04.42
43. 164 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A 1:04.56 - 1:04.56
44. 98 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 1:04.68 - 1:04.68
45. 171 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 1:04.80 - 1:04.80
46. 100 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H 1:05.06 - 1:05.06
47. 121 772043 BROŽ Lukáš 2008 CZE H 1:05.28 - 1:05.28
48. 106 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 1:05.64 - 1:05.64
49. 149 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 1:05.65 - 1:05.65
50. 134 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 1:05.68 - 1:05.68
51. 152 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 1:05.72 - 1:05.72
52. 130 - ŠIMEK Michal 2008 CZE 1:06.13 - 1:06.13
53. 142 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 1:06.16 - 1:06.16
54. 172 772124 HOFEREK Jan 2007 CZE S 1:06.21 - 1:06.21
55. 173 - HRONEŠ Matěj 2008 CZE 1:06.30 - 1:06.30
56. 132 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:06.47 - 1:06.47
57. 144 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 1:06.49 - 1:06.49
58. 158 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 1:06.88 - 1:06.88
59. 115 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 1:06.98 - 1:06.98
60. 156 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 1:07.80 - 1:07.80
61. 125 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 1:07.85 - 1:07.85
62. 143 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 1:08.11 - 1:08.11
63. 128 770490 VAŠÁK Otakar 2006 CZE L 1:10.07 - 1:10.07
64. 123 770867 RASINSKÝ Šimon 2007 CZE H 1:10.25 - 1:10.25
65. 168 - MARTÍNEK Matěj 2009 CZE 1:10.52 - 1:10.52
66. 161 770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 CZE L 1:10.55 - 1:10.55
67. 153 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 1:10.99 - 1:10.99
68. 170 772050 STANÍK Adam 2006 CZE A 1:11.67 - 1:11.67
69. 146 770668 HANÁK Matěj 2007 CZE H 1:11.83 - 1:11.83
70. 109 772156 KASÍK Ladislav 2006 CZE H 1:12.50 - 1:12.50
71. 154 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 1:12.81 - 1:12.81
72. 124 - PRŮŠA Marek 2010 CZE 1:14.24 - 1:14.24
73. 162 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 1:15.03 - 1:15.03
74. 126 - HŘEBÍČEK Bruno 2010 CZE 1:17.95 - 1:17.95
75. 165 - ZOUHAR Oliver 2010 CZE 1:19.72 - 1:19.72
76. 118 772149 KVÍČALA Petr 2009 CZE A 1:24.15 - 1:24.15
77. 129 - KODADA Jan 2009 CZE 1:30.03 - 1:30.03
78. 131 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:31.25 - 1:31.25
79. 136 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 1:51.16 - 1:51.16
80. 122 - BURKERT Matěj 2011 CZE 2:03.67 - 2:03.67
Nedokočili 1. kolo  
  77 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H    
  102 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A    
  104 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H    
  119 770810 RAJNOCH Marek 2010 CZE L    
  103 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H    
  127 - ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE    
Nestartovali v 1. kole  
  151 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  167 - PECHÁČ Šimon 2011 CZE    
  159 772145 TUPEC Timotej 2010 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler