Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2079
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 05.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 260 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 49.37 - 49.37 50
2. 256 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 49.93 - 49.93 45
3. 257 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE L 50.22 - 50.22 40
4. 258 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 50.24 - 50.24 36
5. 259 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 50.34 - 50.34 33
6. 254 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 50.67 - 50.67 30
7. 265 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 51.21 - 51.21 28
8. 273 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 51.46 - 51.46 26
9. 262 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 51.49 - 51.49 24
10. 255 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 52.28 - 52.28 22
11. 272 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 52.43 - 52.43 20
12. 251 770664 JOZL David 2005 CZE J 52.53 - 52.53 19
13. 274 770859 HROUDA František 2004 CZE H 52.56 - 52.56 18
14. 269 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 52.57 - 52.57 17
15. 261 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 52.94 - 52.94 16
16. 267 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 53.70 - 53.70 15
17. 276 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 53.94 - 53.94 14
18. 281 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 54.34 - 54.34 13
19. 268 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 54.45 - 54.45 12
20. 286 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 54.62 - 54.62 11
21. 270 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 54.80 - 54.80 10
22. 266 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 54.88 - 54.88 9
23. 312 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 55.52 - 55.52 8
24. 311 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 55.59 - 55.59 7
25. 283 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 55.66 - 55.66 6
26. 279 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 55.67 - 55.67 5
27. 275 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 55.77 - 55.77 4
28. 278 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 55.94 - 55.94 3
29. 287 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 56.39 - 56.39 2
30. 303 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 56.47 - 56.47 1
31. 306 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B 57.16 - 57.16
32. 315 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 57.30 - 57.30
33. 293 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 57.38 - 57.38
34. 297 770755 JOHANN Oliver 2004 CZE L 57.49 - 57.49
35. 295 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 57.53 - 57.53
36. 291 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 58.14 - 58.14
37. 288 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 58.21 - 58.21
38. 305 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 58.78 - 58.78
39. 285 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 58.99 - 58.99
40. 282 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 59.09 - 59.09
41. 308 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 59.39 - 59.39
42. 313 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 1:00.48 - 1:00.48
43. 300 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 1:00.90 - 1:00.90
44. 302 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 1:01.94 - 1:01.94
45. 289 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 1:02.49 - 1:02.49
46. 296 772068 MACKO Tomáš 2004 CZE H 1:05.08 - 1:05.08
47. 314 770297 MEDLÍK Jiří 2005 CZE H 1:05.57 - 1:05.57
48. 298 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:06.40 - 1:06.40
49. 263 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 1:07.06 - 1:07.06
50. 301 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 1:07.16 - 1:07.16
51. 284 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 1:19.07 - 1:19.07
Nedokočili 1. kolo  
  277 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A    
  299 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  292 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L    
  252 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H    
  264 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  290 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  304 770199 BREMEC Daniel 2005 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler