Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2080
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 06.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 76 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 52.60 - 52.60 50
2. 79 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 54.18 - 54.18 45
3. 96 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 54.27 - 54.27 40
4. 75 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 54.38 - 54.38 36
5. 82 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 55.24 - 55.24 33
6. 80 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 55.71 - 55.71 30
7. 99 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 56.20 - 56.20 28
8. 85 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 56.25 - 56.25 26
9. 81 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 56.40 - 56.40 24
10. 77 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 56.82 - 56.82 22
11. 73 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 56.88 - 56.88 20
12. 84 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 56.93 - 56.93 19
13. 86 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 57.13 - 57.13 18
14. 97 770577 FOREJTEK Oliver 2007 CZE H 57.64 - 57.64 17
15. 93 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 58.09 - 58.09 16
16. 78 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 58.23 - 58.23 15
17. 72 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 58.25 - 58.25 14
18. 71 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 58.74 - 58.74 13
19. 88 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 58.80 - 58.80 12
20. 100 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 59.26 - 59.26 11
21. 103 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 59.52 - 59.52 10
22. 101 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 59.69 - 59.69 9
23. 90 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 1:00.09 - 1:00.09 8
24. 102 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H 1:00.17 - 1:00.17 7
25. 87 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 1:00.29 - 1:00.29 6
26. 109 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 1:00.73 - 1:00.73 5
27. 91 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 1:01.03 - 1:01.03 4
28. 83 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 1:01.12 - 1:01.12 3
29. 95 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:01.52 - 1:01.52 2
30. 110 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 1:02.14 - 1:02.14 1
31. 92 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 1:02.30 - 1:02.30
32. 112 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 1:02.76 - 1:02.76
33. 151 770925 BARTÁK Kryštof 2007 CZE H 1:03.13 - 1:03.13
34. 137 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 1:03.75 - 1:03.75
35. 107 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 1:03.84 - 1:03.84
36. 113 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 1:03.89 - 1:03.89
37. 163 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 1:04.13 - 1:04.13
38. 111 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 1:04.75 - 1:04.75
39. 127 770361 LOJKA Radek 2007 CZE A 1:04.97 - 1:04.97
40. 164 - ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE 1:05.33 - 1:05.33
41. 108 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 1:05.35 - 1:05.35
42. 104 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 1:05.45 - 1:05.45
43. 160 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 1:05.53 - 1:05.53
44. 98 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 1:05.58 - 1:05.58
45. 116 - HRONEŠ Matěj 2008 CZE 1:05.65 - 1:05.65
46. 157 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 1:05.67 - 1:05.67
47. 124 770626 LOJKA Ondřej 2009 CZE A 1:05.79 - 1:05.79
48. 132 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 1:05.97 - 1:05.97
49. 146 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 1:06.18 - 1:06.18
50. 139 772124 HOFEREK Jan 2007 CZE S 1:06.39 - 1:06.39
51. 154 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 1:06.61 - 1:06.61
52. 128 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 1:06.71 - 1:06.71
53. 155 772050 STANÍK Adam 2006 CZE A 1:06.79 - 1:06.79
54. 149 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 1:06.81 - 1:06.81
55. 159 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 1:07.27 - 1:07.27
56. 129 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 1:07.66 - 1:07.66
57. 94 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:07.91 - 1:07.91
58. 105 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 1:07.98 - 1:07.98
59. 144 - ŠIMEK Michal 2008 CZE 1:08.33 - 1:08.33
60. 114 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 1:08.87 - 1:08.87
61. 119 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 1:09.43 - 1:09.43
62. 135 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 1:10.00 - 1:10.00
63. 122 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:10.17 - 1:10.17
64. 140 770490 VAŠÁK Otakar 2006 CZE L 1:10.54 - 1:10.54
65. 125 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 1:11.18 - 1:11.18
66. 131 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 1:11.24 - 1:11.24
67. 120 770810 RAJNOCH Marek 2010 CZE L 1:13.64 - 1:13.64
68. 121 770720 MALÝ Ondřej 2007 CZE L 1:14.09 - 1:14.09
69. 143 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 1:15.88 - 1:15.88
70. 158 772145 TUPEC Timotej 2010 CZE A 1:18.71 - 1:18.71
71. 162 - PRŮŠA Marek 2009 CZE 1:20.96 - 1:20.96
72. 126 772149 KVÍČALA Petr 2009 CZE A 1:21.97 - 1:21.97
73. 153 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 1:22.09 - 1:22.09
74. 161 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:29.12 - 1:29.12
75. 136 - PECHÁČ Šimon 2011 CZE 1:50.63 - 1:50.63
76. 134 770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 CZE L 2:06.37 - 2:06.37
77. 123 - BURKERT Matěj 2011 CZE 2:10.02 - 2:10.02
Nestartovali v 1. kole  
  115 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A    
  148 - KODADA Jan 2009 CZE    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  130 772043 BROŽ Lukáš 2008 CZE H    
  106 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H    
  117 772138 POUR Jan 2007 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler