Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2081
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 06.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 241 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 48.84 - 48.84 50
2. 244 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 50.58 - 50.58 45
3. 234 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 50.79 - 50.79 40
4. 235 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 50.84 - 50.84 36
5. 231 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 50.98 - 50.98 33
6. 242 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 51.51 - 51.51 30
7. 238 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 51.81 - 51.81 28
8. 245 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 52.01 - 52.01 26
9. 232 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 52.04 - 52.04 24
10. 246 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 52.57 - 52.57 22
11. 250 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 52.93 - 52.93 20
12. 252 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 52.96 - 52.96 19
13. 233 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 53.11 - 53.11 18
14. 243 770664 JOZL David 2005 CZE J 53.60 - 53.60 17
15. 248 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 53.83 - 53.83 16
16. 239 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 53.99 - 53.99 15
17. 254 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 54.12 - 54.12 14
18. 277 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 54.23 - 54.23 13
19. 237 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 54.47 - 54.47 12
20. 240 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 54.68 - 54.68 11
21. 274 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S 54.73 - 54.73 10
22. 259 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 55.05 - 55.05 9
23. 269 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 55.38 - 55.38 8
24. 258 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 55.39 - 55.39 7
25. 256 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 55.67 - 55.67 6
26. 291 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE S 55.68 - 55.68 5
27. 249 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 55.90 - 55.90 4
28. 273 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 56.18 - 56.18 3
29. 255 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 56.20 - 56.20 2
30. 261 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 56.88 - 56.88 1
31. 267 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 56.90 - 56.90
32. 247 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 57.23 - 57.23
33. 290 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 57.28 - 57.28
34. 260 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 57.31 - 57.31
35. 270 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 57.58 - 57.58
36. 275 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 57.72 - 57.72
37. 268 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 57.78 - 57.78
38. 283 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B 57.94 - 57.94
39. 266 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 58.10 - 58.10
40. 265 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 58.70 - 58.70
41. 284 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 59.61 - 59.61
42. 262 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 59.81 - 59.81
43. 264 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 1:00.20 - 1:00.20
44. 263 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 1:00.74 - 1:00.74
45. 285 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 1:00.80 - 1:00.80
46. 286 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 1:01.08 - 1:01.08
47. 271 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:01.23 - 1:01.23
48. 288 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H 1:01.53 - 1:01.53
49. 276 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:02.09 - 1:02.09
50. 289 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:03.08 - 1:03.08
51. 280 772068 MACKO Tomáš 2004 CZE H 1:04.52 - 1:04.52
52. 281 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 1:04.81 - 1:04.81
53. 253 770859 HROUDA František 2004 CZE H 1:28.21 - 1:28.21
Nedokočili 1. kolo  
  278 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L    
  282 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A    
  236 770459 ZMUDZINSKI Wiktor 2004 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  287 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H    
  257 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A    
  279 770225 KUCHAŘ Jan 2005 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler