Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2082
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 12.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 88 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 36.09 - 36.09 50
2. 79 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 36.16 - 36.16 45
3. 84 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 36.88 - 36.88 40
4. 90 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 37.51 - 37.51 36
5. 158 770843 EICHERT Marek 2007 CZE M 37.66 - 37.66 33
6. 86 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 37.83 - 37.83 30
7. 72 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 38.76 - 38.76 28
8. 80 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 39.37 - 39.37 26
9. 87 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 39.41 - 39.41 24
10. 100 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 39.63 - 39.63 22
11. 78 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 39.70 - 39.70 20
12. 73 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 40.08 - 40.08 19
13. 99 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 40.30 - 40.30 18
14. 143 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 40.35 - 40.35 17
15. 89 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 40.42 - 40.42 16
16. 107 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 40.44 - 40.44 15
17. 160 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 40.51 - 40.51 14
18. 155 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 40.57 - 40.57 13
19. 83 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 40.77 - 40.77 12
20. 97 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L 40.95 - 40.95 11
21. 91 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 40.98 - 40.98 10
22. 113 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 41.00 - 41.00 9
23. 95 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 41.03 - 41.03 8
24. 98 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 41.08 - 41.08 7
25. 94 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 41.12 - 41.12 6
26. 93 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 41.18 - 41.18 5
27. 104 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 41.41 - 41.41 4
28. 103 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 42.81 - 42.81 3
29. 108 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 42.90 - 42.90 2
30. 278 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE A 42.93 - 42.93 1
31. 115 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L 43.14 - 43.14
32. 140 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 43.33 - 43.33
33. 166 770925 BARTÁK Kryštof 2007 CZE H 43.41 - 43.41
34. 105 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 43.57 - 43.57
35. 110 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 43.73 - 43.73
36. 137 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L 43.93 - 43.93
37. 151 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 43.94 - 43.94
38. 114 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 43.97 - 43.97
39. 116 772146 MLÍCH Ondřej 2007 CZE A 44.68 - 44.68
40. 135 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 44.75 - 44.75
41. 125 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 44.85 - 44.85
42. 118 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S 45.31 - 45.31
43. 164 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 45.84 - 45.84
44. 131 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 45.98 - 45.98
45. 117 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 45.99 - 45.99
46. 102 - ZÁBORSKÝ Dušan 2009 CZE 46.41 - 46.41
47. 149 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 46.85 - 46.85
48. 126 770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 CZE L 46.89 - 46.89
49. 75 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 46.91 - 46.91
50. 165 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 47.11 - 47.11
51. 129 770956 KIRSCH Viktor 2008 CZE L 47.56 - 47.56
52. 139 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A 47.73 - 47.73
53. 146 - ŠTĚPÁNEK Adam 2008 CZE 47.97 - 47.97
54. 173 772111 VÁCLAVÍK Jakub 2008 CZE L 48.34 - 48.34
55. 71 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 48.80 - 48.80
56. 162 - MARTÍNEK Matěj 2009 CZE 49.11 - 49.11
57. 152 770730 DĚTINSKÝ Marek 2006 CZE L 49.63 - 49.63
58. 168 - PRŮŠA Marek 2009 CZE 49.94 - 49.94
59. 159 - ZOUHAR Oliver 2010 CZE 50.22 - 50.22
60. 109 - ŠIMEK Michal 2008 CZE 50.37 - 50.37
61. 153 - HEDRLIN Tony 2009 CZE 52.13 - 52.13
62. 148 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 52.31 - 52.31
63. 161 - ZOUHAR Adam 2007 CZE 52.47 - 52.47
64. 136 - HŘEBÍČEK Bruno 2010 CZE 52.54 - 52.54
65. 127 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 53.49 - 53.49
66. 142 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 54.90 - 54.90
67. 301 - KODADA Jan 2009 CZE 55.24 - 55.24
68. 119 772120 ŠEC Alexander 2010 CZE A 55.86 - 55.86
69. 156 - VACEK Otto 2010 CZE 1:31.31 - 1:31.31
Nedokočili 1. kolo  
  172 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A    
  82 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A    
  157 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H    
  101 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H    
  85 770023 VARGA Attila 2006 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  111 772121 BOHÁČ Tadeáš 2008 CZE A    
  132 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H    
  81 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J    
  92 770577 FOREJTEK Oliver 2007 CZE H    
  138 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H    
  171 772156 KASÍK Ladislav 2006 CZE H    
  134 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L    
  96 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L    
  112 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H    
  154 770810 RAJNOCH Marek 2010 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  120 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P    
  130 - HORÁK Prokop 2008 CZE    
  144 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A    
  163 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H    
  167 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L    
  124 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A    
  122 772119 VESELÝ Filip 2007 CZE A    
  304 772153 ŽÁK Kvido 2009 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler