Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HEAD CUP 2016 - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2084
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 13.03.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 89 770805 GÜTTLER Tobiáš 2006 CZE A 33.33 - 33.33
2. 95 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 33.35 - 33.35
3. 93 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 33.42 - 33.42
4. 88 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 33.69 - 33.69
5. 82 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 33.75 - 33.75
6. 97 770460 KALWA Adam 2006 CZE H 33.96 - 33.96
7. 92 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 34.63 - 34.63
8. 86 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 34.68 - 34.68
9. 100 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 34.71 - 34.71
10. 112 770843 EICHERT Marek 2007 CZE M 34.84 - 34.84
11. 84 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 35.00 - 35.00
12. 94 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 35.60 - 35.60
13. 99 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S 35.67 - 35.67
14. 104 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 36.05 - 36.05
15. 83 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 36.27 - 36.27
16. 118 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 36.42 - 36.42
17. 110 770898 NEJDL Tom 2007 CZE A 36.79 - 36.79
18. 102 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 37.32 - 37.32
19. 81 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 37.41 - 37.41
20. 101 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 37.47 - 37.47
21. 108 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 37.62 - 37.62
22. 87 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 37.81 - 37.81
23. 114 770659 NERUD Kristián 2007 CZE H 37.86 - 37.86
24. 113 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 37.88 - 37.88
25. 107 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 38.11 - 38.11
26. 120 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 38.58 - 38.58
27. 124 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 39.16 - 39.16
28. 116 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H 39.38 - 39.38
29. 106 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 40.29 - 40.29
30. 126 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 40.45 - 40.45
31. 131 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L 40.60 - 40.60
32. 129 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 40.63 - 40.63
33. 185 770925 BARTÁK Kryštof 2007 CZE H 40.66 - 40.66
34. 115 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 40.72 - 40.72
35. 165 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 40.73 - 40.73
36. 175 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L 41.03 - 41.03
37. 139 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 41.13 - 41.13
38. 163 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 41.58 - 41.58
39. 188 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 41.61 - 41.61
40. 105 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 41.71 - 41.71
41. 135 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 41.75 - 41.75
42. 148 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 41.77 - 41.77
43. 183 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 41.79 - 41.79
44. 159 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 42.03 - 42.03
45. 137 770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 CZE L 42.82 - 42.82
46. 161 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 42.83 - 42.83
47. 162 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 43.01 - 43.01
48. 179 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 43.13 - 43.13
49. 181 772146 MLÍCH Ondřej 2007 CZE A 43.18 - 43.18
50. 186 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A 43.51 - 43.51
51. 189 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 44.26 - 44.26
52. 167 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 44.80 - 44.80
53. 152 772119 VESELÝ Filip 2007 CZE A 44.90 - 44.90
54. 142 772111 VÁCLAVÍK Jakub 2008 CZE L 44.95 - 44.95
55. 157 770810 RAJNOCH Marek 2010 CZE L 45.09 - 45.09
56. 125 - PRŮŠA Marek 2006 CZE 45.28 - 45.28
57. 127 772121 BOHÁČ Tadeáš 2008 CZE A 45.89 - 45.89
58. 177 770801 KOUTNÝ Pascal 2007 CZE A 47.49 - 47.49
59. 182 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 53.14 - 53.14
60. 174 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A 1:02.38 - 1:02.38
61. 180 - LIPANSKÝ Ferdinand 2009 CZE 1:08.15 - 1:08.15
62. 168 - VACEK Otto 2010 CZE 1:10.20 - 1:10.20
63. 184 - LIPANSKÝ Antonín 2011 CZE 1:25.53 - 1:25.53
64. 171 - HORÁK Prokop 2008 CZE 1:44.41 - 1:44.41
Nedokočili 1. kolo
  122 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H  
  90 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H  
  172 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A  
  103 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A  
  98 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A  
Nestartovali v 1. kole
  151 770731 BAJER Adam 2006 CZE L  
  170 772135 BEČKA Matouš 2007 CZE S  
  158 770730 DĚTINSKÝ Marek 2006 CZE L  
  136 770959 FALTUS Šimon 2010 CZE L  
  143 - HEDRLÍN Tony 2009 CZE  
  164 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P  
  160 770956 KIRSCH Viktor 2008 CZE L  
  173 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L  
  134 - KODADA Jan 2009 CZE  
  111 770932 KUKENĚ Dominik 2006 CZE L  
  121 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L  
  119 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L  
  154 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L  
  85 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H  
Diskvalifikováni v 1. kole
  156 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H  
  128 772156 KASÍK Ladislav 2008 CZE H  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz