Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty 2016 - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2108
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 31.01.2016 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 13.04 Aplikovaná penalizace 13.04
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 74 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 44.09 46.00 1:30.09 13.04 100
2. 79 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 44.95 45.77 1:30.72 18.07 80
3. 72 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 45.88 46.28 1:32.16 29.58 60
4. 73 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 47.01 46.44 1:33.45 39.89 50
5. 85 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 47.22 47.12 1:34.34 47.01 45
6. 76 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 47.17 47.52 1:34.69 49.80 40
7. 81 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 46.95 47.84 1:34.79 50.60 36
8. 78 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 47.34 47.52 1:34.86 51.16 32
9. 87 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 47.37 47.82 1:35.19 53.80 29
10. 98 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 47.36 48.21 1:35.57 56.84 26
11. 90 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 47.99 47.77 1:35.76 58.35 24
12. 86 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 47.77 48.84 1:36.61 65.15 22
13. 88 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 48.34 49.47 1:37.81 74.74 20
14. 91 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 48.17 50.16 1:38.33 78.89 18
15. 101 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 49.94 50.35 1:40.29 94.56 16
16. 97 770620 SZOTKOWSKI Maximilián 2002 CZE T 49.63 52.01 1:41.64 105.35 15
17. 94 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 49.26 52.81 1:42.07 108.78 14
18. 111 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 52.74 50.27 1:43.01 116.30 13
19. 92 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 50.32 52.91 1:43.23 118.05 12
20. 107 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z 52.06 53.40 1:45.46 135.88 11
21. 93 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 47.67 58.08 1:45.75 138.19 10
22. 95 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 50.74 55.03 1:45.77 138.35 9
23. 113 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 53.55 53.73 1:47.28 150.42 8
24. 96 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 53.74 54.30 1:48.04 156.50 7
25. 104 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 53.73 54.94 1:48.67 161.53 6
26. 110 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 53.69 56.87 1:50.56 176.64 5
27. 114 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 55.07 56.19 1:51.26 182.23 4
28. 109 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 55.32 57.42 1:52.74 194.06 3
29. 105 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 56.61 57.81 1:54.42 207.49 2
30. 112 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 58.56 59.82 1:58.38 239.13 1
31. 106 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 57.95 1:28.98 2:26.93 467.31
Nedokočili 1. kolo    
  100 260008 BANK Matěj 2003 CZE M      
  115 770095 DANOS Marian 2002 CZE T      
  108 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S      
  99 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C      
  71 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  117 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  84 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L      
  75 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L      
  82 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L      
  83 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S      
Nedokočili 2. kolo    
  77 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E      
  102 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A      
  89 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H      
  103 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A      
  80 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  116 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H      
  118 770895 VOŇKA Martin 2002 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler