Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty 2016 - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2109
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 31.01.2016 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace -2.20 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 57 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 43.79 41.36 1:25.15 1.00 100
2. 46 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 43.09 42.70 1:25.79 6.41 80
3. 66 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 46.10 44.37 1:30.47 45.98 60
4. 51 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 46.96 43.81 1:30.77 48.52 50
5. 52 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 47.37 44.00 1:31.37 53.59 45
6. 64 110613 MALKUS David 2000 CZE A 47.78 44.30 1:32.08 59.60 40
7. 60 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 47.58 45.09 1:32.67 64.59 36
8. 82 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 47.43 45.31 1:32.74 65.18 32
9. 81 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 48.63 45.02 1:33.65 72.87 29
10. 62 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 49.20 47.83 1:37.03 101.45 26
11. 74 770342 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P 50.54 46.57 1:37.11 102.13 24
12. 70 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 49.98 49.63 1:39.61 123.27 22
13. 77 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 51.29 48.49 1:39.78 124.71 20
14. 92 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 52.69 47.96 1:40.65 132.06 18
15. 75 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 53.52 51.17 1:44.69 166.22 16
16. 84 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 53.94 50.88 1:44.82 167.32 15
17. 95 770061 SCHEFFLER Alexander 2001 CZE T 52.71 52.58 1:45.29 171.30 14
18. 85 770482 HECZKO Marek 2000 CZE T 55.62 53.98 1:49.60 207.74 13
19. 80 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 58.31 51.45 1:49.76 209.09 12
Nedokočili 1. kolo    
  71 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U      
  63 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  90 420027 BOGDÁNY Daniel 2001 CZE L      
  87 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  79 230727 FEGL Jakub 2001 CZE B      
  96 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B      
  72 770414 HRSTKA Matěj 2000 CZE Z      
  78 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A      
  56 230721 LEITNER Jakub 2000 CZE B      
  94 770813 MESTICKÝ Lukáš 2000 CZE A      
  54 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  50 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z      
  73 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H      
  49 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S      
  69 770389 WALEK Josef 2001 CZE E      
Nedokočili 2. kolo    
  65 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T      
  59 750101 ČECH Petr 2001 CZE C      
  86 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L      
  53 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  76 260100 KUČA Michal 2000 CZE M      
  48 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  83 770536 PAVLAS Šimon 2000 CZE J      
  55 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  89 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L      
  61 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  88 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K      
  47 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  58 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  93 700910 PYTLÍK Martin 2001 CZE P      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  91 280802 HÁBA Jiří 2001 CZE Z      
  67 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  45 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L      
  68 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler