Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty 2016 - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 7109
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 31.01.2016 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace -3.34 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 10 885554 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 45.54 42.55 1:28.09 1.00 100
2. 1 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 46.02 44.26 1:30.28 18.90 80
3. 3 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 47.14 44.18 1:31.32 27.40 60
4. 8 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 47.34 44.52 1:31.86 31.81 50
5. 12 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 47.75 45.14 1:32.89 40.23 45
6. 11 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 47.87 45.31 1:33.18 42.60 40
7. 18 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 48.34 45.94 1:34.28 51.59 36
8. 4 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 49.15 46.04 1:35.19 59.03 32
9. 2 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 48.63 46.86 1:35.49 61.48 29
10. 5 295001 DIAKOVOVÁ Tereza 2000 CZE B 49.59 46.26 1:35.85 64.43 26
11. 28 285509 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 49.33 46.57 1:35.90 64.83 24
12. 21 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 49.55 47.53 1:37.08 74.48 22
13. 26 205716 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 49.90 47.47 1:37.37 76.85 20
14. 15 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 50.10 48.04 1:38.14 83.14 18
15. 14 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 50.00 48.65 1:38.65 87.31 16
16. 30 515305 JASANOVÁ Nela 2000 CZE U 50.05 49.00 1:39.05 90.58 15
17. 31 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 50.97 48.98 1:39.95 97.94 14
18. 32 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 51.84 48.50 1:40.34 101.12 13
19. 23 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 51.34 49.48 1:40.82 105.05 12
20. 20 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 51.65 50.37 1:42.02 114.86 11
21. 34 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 55.51 51.96 1:47.47 159.40 10
22. 35 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 55.36 53.71 1:49.07 172.48 9
23. 42 235721 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 57.60 55.98 1:53.58 209.34 8
24. 41 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 58.21 56.27 1:54.48 216.70 7
Nedokočily 1. kolo    
  6 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  19 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H      
  43 885696 JOPKOVÁ Klára 2001 CZE T      
  9 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L      
  16 285510 MIKESKOVÁ Michaela 2001 CZE Z      
  36 235719 NOVOTNÁ Tereza 2001 CZE B      
  29 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H      
  39 225700 SKOUPILOVÁ Karolína 2001 CZE M      
  13 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  27 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S      
  40 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  22 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H      
  7 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A      
  38 215011 KUMBÁROVÁ Anna 2001 CZE Z      
  17 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H      
  33 715401 MAREŠOVÁ Andrea 2000 CZE P      
  37 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J      
  44 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S      
  25 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  24 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz