Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - UKZ Královehradecký - Špindl - Stoh

Disciplína Slalom Codex 2058
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 30.01.2011 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 9.04 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 47 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 cze U 34.04 37.77 1:11.81 10.00
2. 46 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 cze H 36.28 40.69 1:16.97 53.11
3. 39 420020 ŘÍPA Jan 98 cze L 39.04 42.40 1:21.44 90.46
4. 38 310427 HARTIG Jiří 98 cze H 39.31 43.32 1:22.63 100.41
5. 44 320103 MAŘAS Jan 99 cze H 40.27 43.91 1:24.18 113.36
6. 42 110709 FIALA Jan 98 cze A 39.92 45.05 1:24.97 119.96
7. 35 400405 BLÁHA Zdeněk 98 cze L 40.20 44.86 1:25.06 120.71
8. 37 500600 BARTL Adam 98 cze U 41.15 44.15 1:25.30 122.71
9. 36 110716 PEČ Tomáš 98 cze A 42.78 46.01 1:28.79 151.87
10. 51 400406 MORÁVEK Tomáš 99 cze L 42.13 46.90 1:29.03 153.88
11. 41 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 cze H 42.92 46.95 1:29.87 160.90
12. 66 410503 ČERNÝ Matěj 99 cze L 43.83 46.54 1:30.37 165.08
13. 58 310304 PRÁŠEK Adam 99 cze H 44.38 48.99 1:33.37 190.14
14. 48 310307 VAJCIK Tomáš 98 cze H 46.17 48.76 1:34.93 203.18
15. 52 310426 KULICH Michal 98 cze H 46.13 49.30 1:35.43 207.35
16. 56 410509 BOHUSLAV Dominik 98 cze L 45.84 50.21 1:36.05 212.53
17. 34 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 cze L 43.52 57.57 1:41.09 254.65
18. 53 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 cze A 57.24 46.64 1:43.88 277.96
19. 65 110724 VÁPENÍK Adam 99 cze A 49.68 55.18 1:44.86 286.15
Nedokočili 1. kolo  
  49 110718 FIALA Eduard 99 cze A    
Nedokočili 2. kolo  
  57 610106 KUKLA Matěj 98 cze S    
  64 770032 NOVÁK Jakub 99 cze H    
  40 400411 OUVÍN Jan 99 cze L    
Nestartovali v 1. kole  
  45 400407 BALICKY David 99 cze L    
  55 110728 ČUDA Štěpán 99 cze A    
  54 420200 DOLENSKÝ Matěj 98 cze L    
  50 320100 HANUŠ Adam 99 cze H    
  43 300773 JEŽEK Jan 98 cze H    
  63 320719 MAČÁT Matyáš 99 cze E    
  33 120600 MARTÍNEK David 98 cze A    
  61 310305 MIKŠOVSKÝ Matěj 99 cze H    
  62 770091 NOVOTNÝ Lukáš 99 cze A    
  60 310431 ŘEHÁK Dominik 98 cze H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  59 320716 BAREŠ Petr 99 cze H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz