Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár České pošty 2016 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2126
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 13.03.2016 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace -1.90 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 94 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 54.39 - 54.39 1.00 100
2. 83 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 55.34 - 55.34 18.12 80
3. 81 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 55.86 - 55.86 27.49 60
4. 90 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 56.08 - 56.08 31.45 50
5. 91 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 56.79 - 56.79 44.24 45
6. 85 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 56.84 - 56.84 45.14 40
7. 95 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 56.90 - 56.90 46.23 36
8. 97 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 57.69 - 57.69 60.46 32
9. 86 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 57.83 - 57.83 62.98 29
10. 88 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 58.20 - 58.20 69.65 26
11. 100 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 58.23 - 58.23 70.19 24
12. 82 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 58.40 - 58.40 73.25 22
13. 98 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 58.61 - 58.61 77.04 20
14. 101 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 58.97 - 58.97 83.52 18
15. 99 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 59.24 - 59.24 88.39 16
16. 103 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 1:00.07 - 1:00.07 103.34 15
17. 102 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 1:00.09 - 1:00.09 103.70 14
18. 84 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 1:00.14 - 1:00.14 104.60 13
19. 117 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 1:00.18 - 1:00.18 105.32 12
20. 111 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 1:00.21 - 1:00.21 105.86 11
21. 133 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 1:00.35 - 1:00.35 108.39 10
22. 115 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 1:00.39 - 1:00.39 109.11 9
23. 87 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 1:00.72 - 1:00.72 115.05 8
24. 113 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 1:00.98 - 1:00.98 119.74 7
25. 107 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 1:01.38 - 1:01.38 126.95 6
26. 89 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 1:01.48 - 1:01.48 128.75 5
27. 106 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 1:01.54 - 1:01.54 129.83 4
28. 104 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 1:01.57 - 1:01.57 130.37 3
29. 120 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:01.61 - 1:01.61 131.09 2
30. 114 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 1:02.01 - 1:02.01 138.30 1
31. 122 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 1:02.32 - 1:02.32 143.88
32. 105 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 1:02.39 - 1:02.39 145.14
33. 126 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 1:02.49 - 1:02.49 146.95
34. 124 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 1:02.96 - 1:02.96 155.41
35. 116 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z 1:03.93 - 1:03.93 172.89
36. 129 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 1:04.07 - 1:04.07 175.41
37. 132 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 1:04.26 - 1:04.26 178.84
38. 118 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 1:05.61 - 1:05.61 203.16
39. 121 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 1:05.82 - 1:05.82 206.95
40. 125 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:06.18 - 1:06.18 213.43
41. 128 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 1:06.37 - 1:06.37 216.86
42. 123 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 1:09.09 - 1:09.09 265.86
43. 130 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 1:09.52 - 1:09.52 273.61
44. 131 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 1:09.90 - 1:09.90 280.46
Nedokočili 1. kolo    
  96 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S      
  119 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A      
  109 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P      
  108 770620 SZOTKOWSKI Maximilián 2002 CZE T      
  92 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler