Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Karlov Cup - Malá Morávka-Karlov

Disciplína Slalom Codex 1009
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 16.01.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 32.69 Aplikovaná penalizace 35.69
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 41.68 43.31 1:24.99 35.69 100
2. 7 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK 41.46 43.54 1:25.00 35.77
3. 4 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 41.60 44.12 1:25.72 41.87 80
4. 6 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 42.20 43.85 1:26.05 44.67
5. 1 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 42.13 43.97 1:26.10 45.09 60
6. 15 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 42.96 43.54 1:26.50 48.48
7. 3 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 42.00 44.52 1:26.52 48.65
8. 9 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 42.56 44.28 1:26.84 51.36 50
9. 25 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P 42.74 44.22 1:26.96 52.38
10. 11 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 43.01 44.00 1:27.01 52.80 45
11. 20 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 42.94 44.29 1:27.23 54.67 40
12. 28 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 43.60 43.99 1:27.59 57.72 36
12. 21 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 43.24 44.35 1:27.59 57.72 36
14. 18 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 43.27 44.36 1:27.63 58.05 29
14. 17 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 42.79 44.84 1:27.63 58.05 29
16. 37 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 43.48 44.35 1:27.83 59.75
17. 12 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 43.20 44.67 1:27.87 60.09 24
18. 42 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 44.13 44.13 1:28.26 63.39
19. 14 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 43.56 44.71 1:28.27 63.48 22
19. 10 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 43.65 44.62 1:28.27 63.48 22
21. 58 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 44.68 43.69 1:28.37 64.32 18
22. 30 430786 REGIEL Maciej 1998 POL 43.99 44.41 1:28.40 64.58
23. 34 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 44.17 44.36 1:28.53 65.68 16
24. 24 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 44.49 44.31 1:28.80 67.97 15
25. 23 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 43.95 44.98 1:28.93 69.07
26. 47 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 44.22 45.17 1:29.39 72.96
27. 32 430781 APOLA Wiktor 1998 POL 45.10 45.48 1:30.58 83.05
28. 51 430802 PYJAS Pawel 1999 POL 45.63 45.03 1:30.66 83.72
29. 96 700950 REVÚCKY Samuel 1999 SVK 44.94 46.38 1:31.32 89.32
30. 27 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 44.91 46.52 1:31.43 90.25 14
31. 39 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 45.45 46.30 1:31.75 92.96
32. 95 430805 KRAWCZYK Piotr 1999 POL 46.54 46.18 1:32.72 101.18
33. 62 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 46.53 46.34 1:32.87 102.45 13
34. 35 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK 45.74 47.17 1:32.91 102.78
35. 45 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 45.88 47.37 1:33.25 105.67
36. 44 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 46.35 47.04 1:33.39 106.85 12
37. 41 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 46.18 47.25 1:33.43 107.19 11
38. 60 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 46.45 47.06 1:33.51 107.87
39. 38 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 46.21 47.53 1:33.74 109.82 10
40. 31 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 46.47 47.41 1:33.88 111.00 9
41. 59 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 46.42 47.69 1:34.11 112.95 8
42. 53 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 46.73 47.53 1:34.26 114.22 7
43. 64 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK 46.49 48.26 1:34.75 118.37
44. 48 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 46.66 48.16 1:34.82 118.97 6
45. 46 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 46.94 48.27 1:35.21 122.27 5
46. 40 550078 OPMANIS Elvis 1997 LAT 47.51 48.24 1:35.75 126.84
47. 84 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 47.62 48.16 1:35.78 127.10 4
48. 52 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 47.13 49.54 1:36.67 134.64 3
49. 57 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E 48.74 48.46 1:37.20 139.13 2
50. 85 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 48.58 48.67 1:37.25 139.55 1
51. 55 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 48.46 49.24 1:37.70 143.36
52. 89 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 48.13 49.77 1:37.90 145.06
53. 78 700953 MAŽGÚT Denis 1999 SVK 45.61 52.64 1:38.25 148.02
54. 86 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 48.88 50.19 1:39.07 154.97
55. 61 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 48.99 50.12 1:39.11 155.31
56. 67 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 49.17 50.20 1:39.37 157.51
57. 94 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 50.17 49.95 1:40.12 163.87
58. 72 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 50.55 50.85 1:41.40 174.71
59. 66 700311 LEGUTKY Martin 1971 SVK 50.07 51.74 1:41.81 178.18
60. 81 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 51.45 52.78 1:44.23 198.68
61. 87 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 51.64 52.61 1:44.25 198.85
62. 75 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z 52.27 52.46 1:44.73 202.92
63. 74 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 51.65 53.75 1:45.40 208.60
64. 68 700943 VIGAŠ Martin 1998 SVK 52.23 53.48 1:45.71 211.22
65. 79 430790 KRUPA Marek 1994 POL 51.43 55.48 1:46.91 221.39
66. 77 151260 KANTOR Wojciech 1999 CZE T 52.69 54.75 1:47.44 225.88
67. 92 550096 CERNEVSKIS Kristers 1999 LAT 52.79 54.66 1:47.45 225.96
68. 82 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 49.15 59.27 1:48.42 234.18
69. 91 151257 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 53.99 55.10 1:49.09 239.86
70. 71 430770 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL 54.89 56.54 1:51.43 259.68
71. 98 151276 FILGAS Vašek 1999 CZE Z 54.88 57.00 1:51.88 263.49
72. 70 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 54.54 57.68 1:52.22 266.37
73. 97 430706 FRANKIEWICZ Mikolaj 1994 POL 59.75 59.44 1:59.19 325.42
Nedokočili 1. kolo    
  8 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  33 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  16 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  26 430680 GORA Maciej 1994 POL      
  43 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  63 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  29 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  19 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK      
  49 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  80 151254 REC Jan 1999 CZE T      
  36 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
  56 430794 WYDRO Jan 1998 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  69 151252 BAREŠ Petr 1999 CZE H      
  73 700952 HALÁSZ Dennis 1999 SVK      
  90 430795 CHYC Alex 1999 POL      
  93 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  65 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  2 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL      
  83 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK      
  88 151256 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L      
  13 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  50 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  22 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL      
  76 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
  54 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler