Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Vist cup - UKZ Královehradecký - Špindl - Stoh

Disciplína Slalom Codex 2064
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 30.01.2011 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 21.87 Aplikovaná penalizace 21.87
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 165 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 cze U 38.13 39.00 1:17.13 21.87
2. 157 400411 OUVÍN Jan 99 cze L 40.48 40.07 1:20.55 48.47
3. 161 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 cze H 40.73 41.01 1:21.74 57.73
4. 160 420020 ŘÍPA Jan 98 cze L 42.06 42.02 1:24.08 75.93
5. 159 320103 MAŘAS Jan 99 cze H 44.08 44.29 1:28.37 109.31
6. 168 400405 BLÁHA Zdeněk 98 cze L 44.36 44.77 1:29.13 115.22
7. 171 110716 PEČ Tomáš 98 cze A 45.16 44.18 1:29.34 116.85
8. 70 500600 BARTL Adam 98 cze U 44.90 44.68 1:29.58 118.72
9. 173 110718 FIALA Eduard 99 cze A 45.15 44.64 1:29.79 120.35
10. 163 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 cze L 46.16 45.60 1:31.76 135.68
11. 177 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 cze A 46.72 45.85 1:32.57 141.98
12. 158 110709 FIALA Jan 98 cze A 45.63 47.01 1:32.64 142.52
13. 166 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 cze H 47.41 46.29 1:33.70 150.77
14. 190 410503 ČERNÝ Matěj 99 cze L 48.24 46.21 1:34.45 156.60
15. 172 310307 VAJCIK Tomáš 98 cze H 50.65 48.35 1:39.00 192.00
16. 181 310304 PRÁŠEK Adam 99 cze H 49.44 49.93 1:39.37 194.88
17. 183 110724 VÁPENÍK Adam 99 cze A 53.67 1:03.67 1:57.34 334.67
18. 185 610106 KUKLA Matěj 98 cze S 1:03.49 1:03.71 2:07.20 411.37
Nedokočili 1. kolo  
  192 320716 BAREŠ Petr 99 cze H    
Nedokočili 2. kolo  
  175 400406 MORÁVEK Tomáš 99 cze L    
Nestartovali v 1. kole  
  169 400407 BALICKY David 99 cze L    
  188 110728 ČUDA Štěpán 99 cze A    
  178 420200 DOLENSKÝ Matěj 98 cze L    
  174 320100 HANUŠ Adam 99 cze H    
  167 310427 HARTIG Jiří 98 cze H    
  164 300773 JEŽEK Jan 98 cze H    
  176 310426 KULICH Michal 98 cze H    
  180 320719 MAČÁT Matyáš 99 cze E    
  170 120600 MARTÍNEK David 98 cze A    
  184 310305 MIKŠOVSKÝ Matěj 99 cze H    
  189 770032 NOVÁK Jakub 99 cze H    
  186 770091 NOVOTNÝ Lukáš 99 cze A    
  187 310431 ŘEHÁK Dominik 98 cze H    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  179 410509 BOHUSLAV Dominik 98 cze L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz