Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 - Kouty

Disciplína Slalom Codex 1029
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 29.03.2016 Technický delegát BURMANN Werner (AUT)
Vypočtená penalizace 15.02 Aplikovaná penalizace 18.02
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 48.57 49.68 1:38.25 18.02 100
2. 9 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 50.16 50.67 1:40.83 36.93 80
3. 3 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 49.78 51.10 1:40.88 37.29 60
4. 8 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 50.11 51.32 1:41.43 41.32 50
5. 6 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK 50.51 50.97 1:41.48 41.69
6. 14 92673 NUSHEV Georgi 1995 BUL 51.16 50.83 1:41.99 45.43
7. 37 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 50.20 52.04 1:42.24 47.26
8. 22 700843 KUTLÍK Matej 1991 SVK 50.66 51.66 1:42.32 47.85
9. 15 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 50.83 51.75 1:42.58 49.75 45
10. 7 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 50.19 52.53 1:42.72 50.78 40
11. 38 54517 KREILHUBER Severin 1999 AUT 51.46 51.29 1:42.75 51.00
12. 19 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 51.59 51.44 1:43.03 53.05 36
13. 20 54443 BUSTA Julian 1997 AUT 52.23 50.81 1:43.04 53.12
14. 35 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 52.65 51.62 1:44.27 62.14
15. 28 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 52.30 52.23 1:44.53 64.04
16. 27 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 51.87 53.17 1:45.04 67.78 32
17. 26 400302 SCHAAF Djordy 1998 NED 53.28 51.85 1:45.13 68.44
18. 30 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 51.50 53.66 1:45.16 68.66 29
19. 34 54442 LINGG Michael 1997 AUT 53.19 52.31 1:45.50 71.15
20. 31 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT 52.96 52.97 1:45.93 74.30
21. 36 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 53.52 52.60 1:46.12 75.69 26
22. 25 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 54.15 52.30 1:46.45 78.11 24
23. 24 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 52.83 54.12 1:46.95 81.78 22
24. 60 54546 STOIBER Mario 1999 AUT 53.83 53.57 1:47.40 85.07
25. 53 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 53.31 54.35 1:47.66 86.98 20
26. 42 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 54.01 54.15 1:48.16 90.64 18
27. 46 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 55.43 53.95 1:49.38 99.58
28. 44 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 54.11 55.41 1:49.52 100.61 16
29. 57 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 55.55 55.84 1:51.39 114.31
30. 63 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 55.64 56.76 1:52.40 121.71 15
31. 65 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 56.02 57.53 1:53.55 130.14
32. 74 54513 SCHWARZAEUGEL Tom 1999 AUT 56.04 57.60 1:53.64 130.80
33. 59 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR 56.68 57.10 1:53.78 131.83
34. 62 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 56.32 1:00.31 1:56.63 152.71 14
35. 75 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 59.46 59.24 1:58.70 167.88
36. 68 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 1:01.57 57.87 1:59.44 173.31 13
37. 77 151188 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A 1:01.34 1:00.55 2:01.89 191.26 12
38. 72 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:02.91 1:01.90 2:04.81 212.66 11
39. 78 151254 REC Jan 1999 CZE T 1:04.78 1:04.38 2:09.16 244.54 10
40. 80 151094 GRŮZA Ondřej 1994 CZE Z 1:04.22 1:05.26 2:09.48 246.88 9
Nedokočili 1. kolo    
  4 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  61 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK      
  64 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E      
  17 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR      
  67 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S      
  21 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  55 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  54 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  32 700859 HROMADA Martin 1992 SVK      
  69 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  40 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  23 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  33 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P      
  11 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  58 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  43 54474 POECHGRABER Paul 1998 AUT      
  76 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T      
  79 151196 REC Mikoláš 1997 CZE T      
  48 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
  1 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  2 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  66 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  13 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL      
  45 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  50 400298 GUNTLISBERGEN Youri 1997 NED      
  51 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  71 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  39 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  18 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL      
  41 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  73 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK      
  56 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  47 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B      
  5 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  70 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
  16 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
Nestartovali v 2. kole    
  10 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  52 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR      
  49 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  29 430783 HABDAS Piotr 1998 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler