Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 - Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 1031
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 31.03.2016 Technický delegát BURMANN Werner (AUT)
Vypočtená penalizace 18.67 Aplikovaná penalizace 21.67
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 54.70 1:02.99 1:57.69 21.67 100
2. 9 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 54.80 1:03.46 1:58.26 26.42 80
3. 14 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 55.22 1:03.64 1:58.86 31.41 60
4. 6 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 55.66 1:03.87 1:59.53 36.99 50
5. 15 54443 BUSTA Julian 1997 AUT 55.86 1:03.70 1:59.56 37.24
6. 5 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT 55.96 1:03.91 1:59.87 39.82
7. 12 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 56.58 1:03.73 2:00.31 43.49
8. 23 54546 STOIBER Mario 1999 AUT 56.16 1:04.32 2:00.48 44.90
9. 11 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 56.74 1:03.85 2:00.59 45.82
10. 18 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 56.72 1:04.43 2:01.15 50.48 45
11. 7 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK 56.79 1:04.46 2:01.25 51.31
12. 29 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 56.44 1:04.84 2:01.28 51.56 40
13. 25 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 56.80 1:04.50 2:01.30 51.73 36
14. 20 54339 HOCHHAUSER Dominik 1996 AUT 56.83 1:04.52 2:01.35 52.15
15. 33 54517 KREILHUBER Severin 1999 AUT 57.13 1:04.48 2:01.61 54.31
16. 1 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 57.18 1:04.44 2:01.62 54.39
17. 26 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 57.53 1:04.12 2:01.65 54.64 32
18. 16 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 57.40 1:04.38 2:01.78 55.73 29
19. 36 400302 SCHAAF Djordy 1998 NED 58.10 1:04.04 2:02.14 58.72
20. 37 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 58.04 1:04.18 2:02.22 59.39
21. 4 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 57.11 1:05.18 2:02.29 59.97
22. 13 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 57.45 1:04.93 2:02.38 60.72 26
23. 30 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 57.97 1:04.78 2:02.75 63.80
24. 17 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 57.82 1:05.01 2:02.83 64.47
25. 34 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 58.05 1:05.51 2:03.56 70.55 24
26. 41 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P 58.34 1:05.41 2:03.75 72.13
27. 28 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 58.74 1:05.78 2:04.52 78.54 22
28. 35 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 58.48 1:06.16 2:04.64 79.54 20
29. 39 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 58.43 1:06.62 2:05.05 82.96
30. 43 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 59.26 1:06.44 2:05.70 88.37 18
31. 27 54474 POECHGRABER Paul 1998 AUT 59.71 1:06.56 2:06.27 93.12
32. 58 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 59.51 1:07.53 2:07.04 99.53
33. 42 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 59.97 1:07.63 2:07.60 104.19 16
34. 78 151213 KOTZMANN Erik 1997 CZE M 1:00.24 1:07.54 2:07.78 105.69 15
35. 48 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 1:00.14 1:07.72 2:07.86 106.36 14
36. 44 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 1:00.02 1:07.91 2:07.93 106.94
37. 32 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 59.93 1:08.09 2:08.02 107.69 13
38. 50 400298 GUNTLISBERGEN Youri 1997 NED 59.65 1:08.44 2:08.09 108.27
39. 57 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:00.43 1:07.84 2:08.27 109.77 12
40. 49 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:00.00 1:08.51 2:08.51 111.77 11
41. 59 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 1:00.55 1:08.43 2:08.98 115.68 10
42. 54 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 1:00.11 1:09.20 2:09.31 118.43 9
43. 47 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 1:00.65 1:08.73 2:09.38 119.01 8
43. 46 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:00.81 1:08.57 2:09.38 119.01 8
45. 53 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 1:00.92 1:09.35 2:10.27 126.42
46. 52 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 1:01.70 1:09.23 2:10.93 131.92 6
47. 60 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 1:02.40 1:08.90 2:11.30 135.00
48. 51 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 1:01.77 1:10.01 2:11.78 139.00 5
49. 66 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 1:02.15 1:09.93 2:12.08 141.49 4
50. 64 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 1:02.59 1:10.47 2:13.06 149.66
51. 69 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:03.03 1:11.47 2:14.50 161.65 3
52. 65 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR 1:02.85 1:12.13 2:14.98 165.64
53. 70 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:04.75 1:12.28 2:17.03 182.71
54. 76 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:04.24 1:12.99 2:17.23 184.38 2
55. 74 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 1:03.27 1:14.89 2:18.16 192.12 1
56. 77 151188 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A 1:08.62 1:16.23 2:24.85 247.83
Nedokočili 1. kolo    
  31 430781 APOLA Wiktor 1998 POL      
  55 151232 BRYNDA Václav 1997 CZE E      
  75 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  72 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK      
  40 430786 REGIEL Maciej 1998 POL      
  67 54513 SCHWARZAEUGEL Tom 1999 AUT      
  24 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  63 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  22 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK      
  71 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  3 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  2 54442 LINGG Michael 1997 AUT      
  61 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
  73 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
  62 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
Nestartovali v 2. kole    
  68 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  38 700859 HROMADA Martin 1992 SVK      
  45 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK      
  21 92673 NUSHEV Georgi 1995 BUL      
  19 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  56 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  8 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler