Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 1034
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 02.04.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 14.28 Aplikovaná penalizace 16.28
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 511574 TUMLER Marco 1988 SUI 51.24 52.24 1:43.48 16.28
2. 7 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 51.16 52.65 1:43.81 19.41 100
3. 3 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 51.43 52.80 1:44.23 23.38 80
4. 8 54438 PLOIER Andreas 1997 AUT 51.57 52.73 1:44.30 24.05
5. 6 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 52.18 52.25 1:44.43 25.28 60
6. 17 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 51.84 53.25 1:45.09 31.53 50
7. 11 430617 CHRAPEK Adam 1993 POL 52.12 53.32 1:45.44 34.84
8. 12 700868 FALAT Matej 1993 SVK 52.54 53.15 1:45.69 37.21
9. 20 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT 52.38 53.44 1:45.82 38.44
10. 9 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 52.38 53.52 1:45.90 39.20
11. 4 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M 53.54 52.42 1:45.96 39.77 45
12. 14 54352 ORTNER Felix 1996 AUT 52.36 53.77 1:46.13 41.38
13. 13 54298 STEINKOGLER Alexander 1995 AUT 52.23 54.02 1:46.25 42.51
14. 10 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK 52.45 54.00 1:46.45 44.41
15. 31 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 52.99 53.54 1:46.53 45.16
16. 24 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 54.18 52.57 1:46.75 47.25 40
17. 18 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 53.77 53.13 1:46.90 48.67
18. 33 54546 STOIBER Mario 1999 AUT 53.38 53.57 1:46.95 49.14
19. 30 430783 HABDAS Piotr 1998 POL 54.14 53.53 1:47.67 55.96
20. 19 54442 LINGG Michael 1997 AUT 52.78 54.92 1:47.70 56.25
21. 23 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 54.02 53.79 1:47.81 57.29
22. 40 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 53.91 54.07 1:47.98 58.90 36
23. 37 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 53.99 54.01 1:48.00 59.09 32
24. 41 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 54.66 54.48 1:49.14 69.88
25. 51 400302 SCHAAF Djordy 1998 NED 54.28 54.87 1:49.15 69.98
26. 45 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 54.68 54.80 1:49.48 73.10
27. 22 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 54.34 55.25 1:49.59 74.14 29
28. 39 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 54.91 54.83 1:49.74 75.56 26
29. 52 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 55.32 54.63 1:49.95 77.55
30. 65 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 55.10 55.51 1:50.61 83.80
31. 32 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 54.64 56.08 1:50.72 84.85 24
32. 42 430781 APOLA Wiktor 1998 POL 55.58 55.15 1:50.73 84.94
33. 38 54474 POECHGRABER Paul 1998 AUT 55.57 55.21 1:50.78 85.41
34. 34 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 56.25 54.69 1:50.94 86.93 22
35. 35 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 55.45 55.83 1:51.28 90.15 20
36. 55 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 55.94 55.61 1:51.55 92.71
37. 67 400298 GUNTLISBERGEN Youri 1997 NED 55.99 55.97 1:51.96 96.59
38. 43 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 55.88 56.38 1:52.26 99.43 18
39. 46 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 56.30 56.23 1:52.53 101.99
40. 61 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 56.31 56.83 1:53.14 107.76
41. 63 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 56.46 56.82 1:53.28 109.09 16
42. 70 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 56.78 56.99 1:53.77 113.73
43. 69 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 57.62 56.57 1:54.19 117.71 15
44. 59 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 57.84 56.97 1:54.81 123.58
45. 72 430795 CHYC Alex 1999 POL 57.27 57.72 1:54.99 125.28
46. 86 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK 57.62 57.48 1:55.10 126.33
47. 90 430629 KUBALA Robert 1992 POL 58.05 57.14 1:55.19 127.18
48. 80 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B 57.82 57.46 1:55.28 128.03 14
49. 77 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 58.10 57.42 1:55.52 130.30
50. 75 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 57.45 58.13 1:55.58 130.87 13
51. 73 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 58.34 57.43 1:55.77 132.67
52. 50 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK 58.39 57.75 1:56.14 136.18
53. 95 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 59.17 57.72 1:56.89 143.28
54. 83 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 59.09 58.14 1:57.23 146.50 12
55. 62 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 58.29 59.33 1:57.62 150.19
56. 54 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL 58.98 59.01 1:57.99 153.70
57. 74 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 59.42 59.76 1:59.18 164.97 11
58. 84 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:00.15 59.56 1:59.71 169.99
59. 79 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR 1:00.14 59.83 1:59.97 172.45
60. 82 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 59.85 1:00.58 2:00.43 176.80 10
61. 92 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:00.37 1:00.39 2:00.76 179.93 9
62. 81 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:00.14 1:00.70 2:00.84 180.69 8
63. 76 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 1:02.33 59.53 2:01.86 190.35 7
64. 88 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 59.95 1:02.26 2:02.21 193.66 6
65. 87 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:01.69 1:01.75 2:03.44 205.31 5
66. 78 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 1:01.43 1:02.14 2:03.57 206.54 4
Nedokočili 1. kolo    
  58 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  53 700859 HROMADA Martin 1992 SVK      
  27 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  26 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  93 151075 KULICH Václav 1992 CZE P      
  89 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  57 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P      
  47 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK      
  56 430786 REGIEL Maciej 1998 POL      
  64 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  91 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  71 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  29 430640 BABICKI Pawel 1994 POL      
  25 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK      
  15 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL      
  49 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  60 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK      
  85 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  1 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  44 54517 KREILHUBER Severin 1999 AUT      
  36 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L      
  5 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  94 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T      
  28 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  68 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  48 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  96 430765 BIENKOWSKI BARTOSZ 1997 POL      
  21 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK      
Nestartovali v 2. kole    
  16 54293 SULZER Gregor 1995 AUT      
  66 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler