Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 1035
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 03.04.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 10.56 Aplikovaná penalizace 12.56
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 45.40 49.46 1:34.86 12.56
2. 4 511574 TUMLER Marco 1988 SUI 46.12 48.92 1:35.04 13.93
3. 6 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 46.13 49.60 1:35.73 19.16
4. 8 700851 SIRÁŇ Vladimír 1991 SVK 46.76 50.04 1:36.80 27.28
5. 5 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 47.59 50.07 1:37.66 33.81
6. 14 430617 CHRAPEK Adam 1993 POL 47.28 50.52 1:37.80 34.87
7. 11 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 47.84 50.69 1:38.53 40.42
8. 1 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 48.31 50.26 1:38.57 40.72
9. 9 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 47.70 50.99 1:38.69 41.63
10. 16 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 48.15 50.99 1:39.14 45.05
11. 13 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 48.02 51.17 1:39.19 45.43
12. 10 54352 ORTNER Felix 1996 AUT 48.45 50.81 1:39.26 45.96
13. 35 400302 SCHAAF Djordy 1998 NED 49.59 50.34 1:39.93 51.04
14. 21 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 48.68 51.37 1:40.05 51.95
15. 28 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 49.07 50.99 1:40.06 52.03
16. 31 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 49.98 50.68 1:40.66 56.58
17. 46 54517 KREILHUBER Severin 1999 AUT 50.34 50.44 1:40.78 57.49
18. 44 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 50.33 50.54 1:40.87 58.18
19. 43 54442 LINGG Michael 1997 AUT 50.43 50.95 1:41.38 62.05
20. 33 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 49.38 52.26 1:41.64 64.02
21. 36 400268 BORSBOOM Olaf 1995 NED 49.49 52.29 1:41.78 65.08
22. 62 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 51.59 53.91 1:45.50 93.32
23. 67 400298 GUNTLISBERGEN Youri 1997 NED 52.15 54.02 1:46.17 98.40
24. 48 430629 KUBALA Robert 1992 POL 52.07 54.54 1:46.61 101.74
25. 51 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 52.31 55.72 1:48.03 112.52
26. 70 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 55.87 55.50 1:51.37 137.87
27. 69 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 54.46 57.85 1:52.31 145.01
28. 80 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 56.08 56.96 1:53.04 150.55
29. 81 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 56.13 57.23 1:53.36 152.98
30. 85 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK 56.70 57.64 1:54.34 160.42
31. 52 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 57.70 57.75 1:55.45 168.84
32. 90 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 57.85 59.65 1:57.50 184.40
33. 93 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 59.07 1:01.49 2:00.56 207.63
34. 97 430788 WYSOCKI Nikodem 1986 POL 1:01.61 1:03.24 2:04.85 240.19
35. 95 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:01.32 1:04.79 2:06.11 249.75
36. 96 430770 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL 1:02.57 1:19.96 2:22.53 374.38
Nedokočili 1. kolo    
  50 430781 APOLA Wiktor 1998 POL      
  38 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT      
  71 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL      
  86 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  45 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  87 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S      
  26 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL      
  60 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  59 430645 GALUSZKA Przemyslaw 1994 POL      
  27 430783 HABDAS Piotr 1998 POL      
  74 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  73 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  77 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR      
  42 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK      
  83 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  30 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  7 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  12 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  84 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  92 151075 KULICH Václav 1992 CZE P      
  54 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  61 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK      
  75 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK      
  88 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B      
  15 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  34 700893 ONDERČANIN Daniel 1994 SVK      
  65 700923 PETRÍK Tomáš 1996 SVK      
  94 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK      
  47 430786 REGIEL Maciej 1998 POL      
  78 54546 STOIBER Mario 1999 AUT      
  68 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  39 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL      
  64 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T      
  89 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
  32 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  17 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
  18 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL      
  19 54443 BUSTA Julian 1997 AUT      
  20 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H      
  57 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  40 700859 HROMADA Martin 1992 SVK      
  82 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK      
  49 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  53 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  24 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  79 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  37 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  41 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P      
  56 54474 POECHGRABER Paul 1998 AUT      
  91 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  22 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  76 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T      
  29 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  72 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  66 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  58 430640 BABICKI Pawel 1994 POL      
  2 700868 FALAT Matej 1993 SVK      
  55 430795 CHYC Alex 1999 POL      
  25 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL      
  63 151197 SPÁČIL Petr 1997 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  23 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler