Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ Ještěd - Ještěd

Disciplína Slalom Codex 7130
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 13.02.2016 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 45.37 Aplikovaná penalizace 55.37
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 10 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 33.88 33.49 1:07.37 55.37
2. 12 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 33.75 33.89 1:07.64 58.26
3. 4 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 33.97 34.33 1:08.30 65.31
4. 8 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 34.52 34.80 1:09.32 76.21
5. 14 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 35.37 34.73 1:10.10 84.55
6. 6 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 35.04 35.14 1:10.18 85.40
7. 1 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U 35.99 35.54 1:11.53 99.83
8. 3 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 36.55 37.24 1:13.79 123.98
9. 2 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 37.88 37.36 1:15.24 139.48
10. 16 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 38.22 37.09 1:15.31 140.23
11. 27 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 38.54 37.89 1:16.43 152.20
12. 17 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 39.11 38.02 1:17.13 159.68
13. 22 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 39.24 38.26 1:17.50 163.63
14. 24 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 39.43 38.21 1:17.64 165.13
15. 23 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 39.94 39.14 1:19.08 180.52
16. 26 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 42.71 43.41 1:26.12 255.76
17. 29 885160 ČERNOHORSKÁ Barbora 2003 CZE S 48.11 39.10 1:27.21 267.41
Nedokočily 1. kolo  
  13 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  20 885506 ŘEZBOVÁ Veronika 2002 CZE C    
  25 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  9 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S    
  28 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  19 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L    
  7 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H    
  21 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L    
  15 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H    
  5 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  11 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  18 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler