Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ Ještěd - Ještěd

Disciplína Slalom Codex 7133
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 14.02.2016 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 23.72 Aplikovaná penalizace 33.72
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 113 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 34.20 33.52 1:07.72 33.72
2. 103 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 35.31 33.82 1:09.13 48.71
3. 115 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 36.08 34.06 1:10.14 59.45
4. 104 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 35.80 34.48 1:10.28 60.94
5. 114 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 36.69 34.45 1:11.14 70.08
6. 117 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 38.83 37.70 1:16.53 127.39
7. 116 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 39.34 37.39 1:16.73 129.51
8. 119 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 40.26 38.04 1:18.30 146.21
9. 122 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 43.98 41.11 1:25.09 218.40
10. 123 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 44.96 43.01 1:27.97 249.02
Nedokočily 1. kolo  
  102 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S    
  107 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  108 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T    
  127 885247 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E    
  112 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  118 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S    
  124 265010 HEJTMÁNKOVÁ Vendula 2001 CZE M    
  125 885006 KOMENDOVÁ Eliška 2001 CZE J    
  109 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L    
  101 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  105 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H    
  120 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J    
  129 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  110 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H    
  130 425205 SEIDLOVÁ Karolína 2001 CZE L    
  111 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  106 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S    
  121 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  126 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U    
  128 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz