Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 2187
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 27.02.2016 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 17.10 Aplikovaná penalizace 27.10
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 71 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 38.80 36.98 1:15.78 27.10
2. 76 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 39.33 37.99 1:17.32 41.73
3. 66 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 39.88 37.76 1:17.64 44.77
4. 64 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 40.43 38.60 1:19.03 57.98
5. 75 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 41.85 38.05 1:19.90 66.24
6. 72 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 41.15 39.02 1:20.17 68.81
7. 68 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 41.63 39.26 1:20.89 75.65
8. 62 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 42.22 39.42 1:21.64 82.78
9. 78 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 41.92 40.67 1:22.59 91.80
10. 70 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 42.80 39.84 1:22.64 92.28
11. 79 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 44.26 41.91 1:26.17 125.82
12. 89 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 44.57 41.84 1:26.41 128.10
13. 88 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 45.93 43.18 1:29.11 153.75
14. 90 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 45.80 44.19 1:29.99 162.11
15. 80 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 42.70 48.90 1:31.60 177.41
16. 93 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 47.33 44.89 1:32.22 183.30
17. 119 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 48.01 44.74 1:32.75 188.34
18. 116 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 49.04 44.86 1:33.90 199.26
19. 91 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 48.92 46.98 1:35.90 218.26
20. 114 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 50.74 47.47 1:38.21 240.21
21. 111 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 52.88 48.83 1:41.71 273.47
22. 115 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 52.80 51.32 1:44.12 296.36
23. 120 770815 ŠTUMPA Mario Rahman 2003 CZE A 54.97 51.47 1:46.44 318.41
24. 118 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 55.52 51.30 1:46.82 322.02
25. 100 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 1:04.11 46.43 1:50.54 357.36
26. 92 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 47.79 1:06.36 1:54.15 391.66
Nedokočili 1. kolo  
  86 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  87 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S    
  77 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H    
  69 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
  113 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  82 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  85 770385 SEIFERT William 2003 CZE A    
  84 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A    
  97 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A    
  67 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
Nedokočili 2. kolo  
  73 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z    
  81 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
  61 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  117 770485 FIALA Dan 2002 CZE J    
  98 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J    
  74 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E    
  96 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M    
  112 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H    
  63 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  99 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  95 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L    
  83 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler