Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 7188
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 27.02.2016 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 15.18 Aplikovaná penalizace 25.18
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 885031 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 41.19 38.53 1:19.72 25.18
2. 13 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 41.08 38.74 1:19.82 26.08
2. 12 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 40.85 38.97 1:19.82 26.08
4. 14 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 41.42 39.68 1:21.10 37.64
5. 8 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 41.87 39.74 1:21.61 42.25
6. 10 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 42.11 39.57 1:21.68 42.88
7. 9 885032 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 42.16 39.98 1:22.14 47.04
8. 5 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 42.88 39.50 1:22.38 49.20
9. 18 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 43.22 40.04 1:23.26 57.15
10. 4 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 42.67 40.74 1:23.41 58.51
11. 25 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 42.69 41.00 1:23.69 61.04
12. 6 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 43.41 40.61 1:24.02 64.02
13. 22 325107 DRŠATOVÁ Tereza 2001 CZE H 43.06 41.20 1:24.26 66.18
13. 17 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 43.24 41.02 1:24.26 66.18
15. 2 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 43.96 40.51 1:24.47 68.08
15. 1 425024 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 43.83 40.64 1:24.47 68.08
17. 20 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 43.56 41.09 1:24.65 69.71
18. 23 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 43.92 41.31 1:25.23 74.94
19. 26 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 43.90 41.86 1:25.76 79.73
19. 21 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 43.36 42.40 1:25.76 79.73
21. 28 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 46.06 43.62 1:29.68 115.13
22. 30 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 46.14 43.75 1:29.89 117.03
23. 27 605803 BIŇOVCOVÁ Andrea 2001 CZE S 47.00 43.93 1:30.93 126.42
24. 38 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L 47.95 44.90 1:32.85 143.77
25. 24 885030 ROŽENSKÁ Dominika 2001 CZE H 47.33 46.34 1:33.67 151.17
26. 31 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H 49.53 46.10 1:35.63 168.87
27. 40 885941 HOFMEISTEROVÁ Anna 2001 CZE A 50.27 45.73 1:36.00 172.21
28. 39 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 49.69 49.23 1:38.92 198.59
28. 37 885003 BOČKOVÁ Tamara 2000 CZE J 51.67 47.25 1:38.92 198.59
30. 29 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J 51.27 48.80 1:40.07 208.97
31. 32 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 52.77 49.61 1:42.38 229.84
Nedokočily 1. kolo  
  11 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H    
  34 885006 KOMENDOVÁ Eliška 2001 CZE J    
  15 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L    
  36 885065 MORÁVKOVÁ Eva 2000 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  16 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S    
Nestartovaly v 1. kole  
  19 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H    
  33 265010 HEJTMÁNKOVÁ Vendula 2001 CZE M    
  35 885247 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  7 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz