Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 7189
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 28.02.2016 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 17.70 Aplikovaná penalizace 27.70
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 39.61 41.78 1:21.39 27.70
2. 6 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 39.76 41.84 1:21.60 29.56
3. 14 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 40.35 42.35 1:22.70 39.29
4. 4 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 40.48 42.46 1:22.94 41.41
5. 13 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 40.38 42.58 1:22.96 41.59
6. 15 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 41.30 43.45 1:24.75 57.42
7. 7 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 41.07 44.07 1:25.14 60.87
8. 3 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 41.84 43.76 1:25.60 64.94
9. 19 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 42.16 43.57 1:25.73 66.09
10. 1 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 41.57 44.19 1:25.76 66.36
11. 10 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 41.48 44.32 1:25.80 66.71
12. 8 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 41.79 44.52 1:26.31 71.22
13. 26 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 42.67 44.35 1:27.02 77.50
14. 44 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE L 42.67 44.46 1:27.13 78.48
15. 21 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 42.70 44.65 1:27.35 80.42
16. 17 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 43.00 44.88 1:27.88 85.11
17. 11 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 43.51 45.45 1:28.96 94.67
18. 28 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U 44.09 45.07 1:29.16 96.44
19. 16 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 43.46 46.01 1:29.47 99.18
20. 25 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 43.74 46.10 1:29.84 102.45
21. 24 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 44.46 46.78 1:31.24 114.84
22. 23 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 44.65 47.39 1:32.04 121.91
23. 30 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 44.66 47.39 1:32.05 122.00
24. 35 265011 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 44.68 47.50 1:32.18 123.15
25. 27 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 45.22 47.86 1:33.08 131.11
26. 36 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 45.70 50.62 1:36.32 159.78
27. 34 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 46.33 50.33 1:36.66 162.78
28. 40 885160 ČERNOHORSKÁ Barbora 2003 CZE S 47.29 49.92 1:37.21 167.65
29. 43 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 47.78 49.57 1:37.35 168.89
30. 39 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 47.58 50.55 1:38.13 175.79
31. 31 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 47.33 51.00 1:38.33 177.56
32. 51 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 47.64 50.72 1:38.36 177.82
33. 45 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 47.76 52.02 1:39.78 190.38
34. 52 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 48.96 52.46 1:41.42 204.89
35. 46 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 49.90 53.15 1:43.05 219.31
36. 49 885513 EISLEROVÁ Sarah 2002 CZE A 54.60 57.51 1:52.11 299.46
37. 47 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A 1:20.65 50.25 2:10.90 465.68
Nedokočily 2. kolo  
  20 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  32 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H    
  48 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A    
  38 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H    
  12 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
  5 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  53 885786 KAFKOVÁ Barbora 2003 CZE H    
  18 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S    
  22 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M    
  33 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz