Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MČR žáků - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 7268
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu MČR žáků
Datum 21.02.2016 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 3.65 Aplikovaná penalizace 3.65
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 5 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 39.18 40.56 1:19.74 3.65 100
2. 10 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 40.27 39.87 1:20.14 7.26 80
3. 1 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 41.16 40.53 1:21.69 21.26 60
4. 6 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 41.14 40.69 1:21.83 22.52 50
5. 3 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 41.21 41.27 1:22.48 28.39 45
6. 14 210107 BUROVÁ Kateřina 2002 CZE T 40.60 42.17 1:22.77 31.01 40
7. 11 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 40.83 42.10 1:22.93 32.45 36
8. 16 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 42.12 42.24 1:24.36 45.37 32
9. 21 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 42.40 42.41 1:24.81 49.43 29
10. 7 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 42.72 42.12 1:24.84 49.70 26
11. 20 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 42.21 42.86 1:25.07 51.78 24
12. 4 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 43.47 43.70 1:27.17 70.74 22
13. 27 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 43.23 43.97 1:27.20 71.01 20
14. 19 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 43.70 44.05 1:27.75 75.98 18
15. 23 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 44.14 43.98 1:28.12 79.32 16
16. 24 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 43.86 44.38 1:28.24 80.40 15
17. 34 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 45.00 43.94 1:28.94 86.72 14
18. 25 285804 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 45.29 43.91 1:29.20 89.07 13
19. 15 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 44.64 44.72 1:29.36 90.51 12
20. 17 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 44.26 45.36 1:29.62 92.86 11
21. 32 885080 VESELÁ Alena 2002 CZE M 45.29 44.64 1:29.93 95.66 10
22. 29 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 45.15 45.18 1:30.33 99.27 9
23. 26 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 44.80 45.85 1:30.65 102.16 8
24. 28 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 45.64 45.07 1:30.71 102.70 7
25. 30 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 45.64 45.46 1:31.10 106.22 6
25. 22 505602 MACHKOVÁ Michala 2002 CZE U 45.56 45.54 1:31.10 106.22 6
27. 33 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 46.14 46.14 1:32.28 116.88 4
28. 40 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 46.82 45.51 1:32.33 117.33 3
29. 49 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 46.81 45.60 1:32.41 118.05 2
30. 55 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U 47.10 46.11 1:33.21 125.28 1
31. 31 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 47.30 46.19 1:33.49 127.80
32. 42 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 48.19 46.38 1:34.57 137.56
33. 47 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 46.85 48.29 1:35.14 142.70
34. 46 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 48.55 46.97 1:35.52 146.13
35. 57 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 47.69 48.33 1:36.02 150.65
36. 50 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 48.86 47.72 1:36.58 155.70
37. 37 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 48.23 49.73 1:37.96 168.16
38. 53 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 48.82 49.19 1:38.01 168.62
39. 41 235727 IVANYIOVÁ Nikola 2002 CZE B 49.86 48.32 1:38.18 170.15
40. 68 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE L 51.63 46.99 1:38.62 174.12
41. 39 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 49.39 49.76 1:39.15 178.91
42. 54 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 49.94 49.42 1:39.36 180.81
43. 62 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 49.48 50.25 1:39.73 184.15
44. 63 885596 BĚLEHRÁDKOVÁ Lea 2002 CZE B 51.11 49.96 1:41.07 196.25
45. 65 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K 51.17 50.71 1:41.88 203.56
46. 45 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 51.78 50.70 1:42.48 208.98
47. 60 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 53.57 49.66 1:43.23 215.75
48. 61 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 51.70 52.15 1:43.85 221.35
49. 67 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 52.09 53.68 1:45.77 238.68
50. 69 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 54.58 51.95 1:46.53 245.55
51. 64 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 53.97 52.90 1:46.87 248.62
52. 58 885215 ODLEVÁKOVÁ Johanka 2003 CZE T 52.50 54.96 1:47.46 253.94
53. 66 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 56.72 56.10 1:52.82 302.34
Nedokočily 1. kolo    
  51 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K      
  38 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M      
  2 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A      
  52 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A      
  18 885144 SITAROVÁ Klára 2002 CZE B      
  8 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z      
Nedokočily 2. kolo    
  35 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  44 885127 GUTTNEROVÁ Barbora 2002 CZE U      
  13 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B      
  56 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L      
  59 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C      
  9 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A      
  48 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A      
Nestartovaly v 2. kole    
  12 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  43 515308 JASANOVÁ Klára 2002 CZE U      
  36 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler