Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ - Plzeňský - Špičák

Disciplína Slalom Codex 8200
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu Veřejný závod
Datum 26.02.2011 Technický delegát Ivana Sedláčková
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 75 150927 HENIG Jan 1991 CZE P 0:51.90 0:52.54 1:44.44
2. 78 150745 BRANDTNER Petr 1988 CZE C 0:51.98 0:52.95 1:44.93
3. 80 700706 MALÁN Filip 1973 CZE P 0:54.67 0:55.16 1:49.83
4. 85 150621 KABÁT Jiří 1985 CZE P 0:55.13 0:55.94 1:51.07
5. 84 151132 HENIG Jakub 1995 CZE P 0:55.06 0:56.60 1:51.66
6. 73 150381 KABÁT Jan 1976 CZE P 0:56.13 0:56.97 1:53.10
7. 81 700700 BREBURDA Jan 1987 CZE P 0:56.69 0:56.87 1:53.56
8. 86 390818 ZEMAN Petr 1967 CZE P 0:57.10 0:56.89 1:53.99
9. 77 151013 MEDUNA Lukáš 1993 CZE P 0:57.88 0:58.00 1:55.88
10. 82 35058 SKLENÁŘ Petr 1969 CZE A 0:58.50 0:58.50 1:57.00
11. 91 700403 HLADÍK Pavel 1976 CZE P 1:00.24 0:59.15 1:59.39
12. 90 710105 LUSK Vojtěch 1994 CZE P 1:00.48 1:00.33 2:00.81
13. 79 700427 LEBA Tomáš 1972 CZE P 0:59.45 1:01.48 2:00.93
14. 74 700400 HAMPL Milan 1972 CZE P 0:59.39 1:01.63 2:01.02
15. 101 700429 NAJMAN Tomáš 1995 CZE P 1:01.63 1:00.58 2:02.21
16. 88 170574 ŠEVČÍK Petr 1971 CZE P 1:00.74 1:01.86 2:02.60
17. 72 151012 ŠTRUNC Martin 1993 CZE U 1:01.52 1:01.36 2:02.88
18. 95 710011 ŠTĚRBA Martin 1993 CZE P 1:01.43 1:01.96 2:03.39
19. 98 151007 NOVOTNÝ Otomar 1993 CZE C 1:02.85 1:01.37 2:04.22
20. 99 151005 DVORSKÝ David 1990 CZE C 1:13.04 1:10.48 2:23.52
Nedokočili 1. kolo  
  100 151101 JELÍNEK Jakub 1992 CZE P    
  94 150928 MASTNÝ Jan 1990 CZE P    
Nedokočili 2. kolo  
  102 151008 KOLEŇÁK Lukáš 1990 CZE C    
  92 750400 KŘIVANEC David 1994 CZE P    
  71 151075 KULICH Václav 1992 CZE P    
  76 700705 LUSK Jan 1988 CZE P    
  97 710010 MATOUŠ Jakub 1991 CZE P    
  83 151058 RUML Daniel 1992 CZE P    
  103 710008 SLÁDEK Petr 1991 CZE P    
  93 710012 TOLAR Jakub 1993 CZE P    
Nestartovali v 1. kole  
  89 150551 ČERNÝ Michal 1984 CZE P    
  96 700417 KULICH Miloslav 1987 CZE P    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  87 151102 LÁSKA Daniel 1993 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler