Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Jizerský Pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Obří slalom Codex 1013
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.01.2016 Technický delegát VALER Hanspeter
Vypočtená penalizace 25.56 Aplikovaná penalizace 28.56
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 56.94 54.29 1:51.23 28.56 100
2. 9 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 56.87 55.27 1:52.14 36.58 80
3. 13 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 57.89 55.73 1:53.62 49.62 60
4. 2 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 58.15 56.16 1:54.31 55.70 50
5. 15 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 58.80 55.87 1:54.67 58.87
6. 10 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 58.79 55.92 1:54.71 59.22 45
7. 23 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 58.90 56.68 1:55.58 66.89 40
8. 11 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 HUN 58.79 56.98 1:55.77 68.56
9. 1 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 59.07 56.77 1:55.84 69.18 36
10. 3 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 59.26 56.71 1:55.97 70.32 32
11. 8 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 59.22 57.20 1:56.42 74.29
12. 16 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 59.36 57.22 1:56.58 75.70 29
13. 6 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 59.42 57.30 1:56.72 76.93
14. 5 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 59.40 57.36 1:56.76 77.28
15. 19 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:00.29 57.12 1:57.41 83.01 26
16. 28 430786 REGIEL Maciej 1998 POL 1:00.12 57.37 1:57.49 83.71
17. 18 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:00.24 57.41 1:57.65 85.12 24
18. 25 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 59.97 57.86 1:57.83 86.71 22
19. 20 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 1:00.09 57.97 1:58.06 88.74 20
20. 21 430781 APOLA Wiktor 1998 POL 59.82 58.26 1:58.08 88.91
21. 30 54328 MEISSL Matthias 1989 AUT 1:00.54 57.81 1:58.35 91.29
21. 24 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 1:00.02 58.33 1:58.35 91.29 18
23. 32 700950 REVÚCKY Samuel 1999 SVK 1:00.35 58.06 1:58.41 91.82
24. 27 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 59.94 58.56 1:58.50 92.61 16
25. 34 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:00.32 58.34 1:58.66 94.02
26. 17 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:01.38 57.93 1:59.31 99.75
27. 7 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK 1:01.11 58.26 1:59.37 100.28
28. 22 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:00.60 58.88 1:59.48 101.25 15
29. 44 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 1:01.06 58.56 1:59.62 102.48
30. 29 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 1:01.21 58.50 1:59.71 103.27
31. 37 54406 PAUL Julian 1997 AUT 1:00.78 59.15 1:59.93 105.21
32. 51 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:00.95 59.37 2:00.32 108.65 14
32. 40 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 1:01.34 58.98 2:00.32 108.65
34. 75 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 1:01.31 59.17 2:00.48 110.06
35. 68 54523 GLOECKL Sandro 1999 AUT 1:01.24 59.30 2:00.54 110.59
36. 31 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 1:01.13 59.47 2:00.60 111.12
37. 45 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 1:01.51 59.10 2:00.61 111.20 13
38. 42 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 1:01.39 59.41 2:00.80 112.88
39. 43 54409 SCHMID Melvin 1997 AUT 1:01.65 59.20 2:00.85 113.32
40. 33 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:02.24 59.11 2:01.35 117.72 12
41. 48 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK 1:02.06 59.49 2:01.55 119.49
42. 26 240145 BENEDEK Patrik 1997 HUN 1:01.91 59.94 2:01.85 122.13
43. 77 430795 CHYC Alex 1999 POL 1:02.22 59.86 2:02.08 124.15
43. 71 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:01.92 1:00.16 2:02.08 124.15 11
45. 46 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:02.57 59.52 2:02.09 124.24 10
46. 50 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 1:03.12 1:00.66 2:03.78 139.13 9
47. 57 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 1:03.30 1:00.81 2:04.11 142.04 8
48. 78 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 1:03.61 1:01.12 2:04.73 147.50 7
49. 70 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 1:04.61 1:00.73 2:05.34 152.88 6
50. 41 202555 KADERAVEK David 1993 GER 1:03.80 1:01.55 2:05.35 152.97
51. 61 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K 1:04.44 1:01.42 2:05.86 157.46 5
52. 54 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:04.31 1:01.74 2:06.05 159.13 4
53. 55 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:05.67 1:01.75 2:07.42 171.20 3
54. 66 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:05.20 1:02.49 2:07.69 173.58
55. 72 430794 WYDRO Jan 1998 POL 1:06.05 1:02.70 2:08.75 182.92
56. 59 6292853 BERSEZIO Erik 1998 ITA 1:06.62 1:03.44 2:10.06 194.46
57. 64 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T 1:06.38 1:04.55 2:10.93 202.13 2
58. 63 151256 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L 1:08.28 1:05.33 2:13.61 225.74 1
59. 76 430804 ROMANOWSKI Tomasz 1999 POL 1:09.61 1:05.96 2:15.57 243.01
60. 74 430800 BATKO Adam 1999 POL 1:08.77 1:07.08 2:15.85 245.48
61. 60 700952 HALÁSZ Dennis 1999 SVK 1:09.44 1:06.45 2:15.89 245.83
Nedokočili 1. kolo    
  35 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  65 151260 KANTOR Wojciech 1999 CZE T      
  69 430773 REWERELLI Mateusz 1998 POL      
  39 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  49 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
  12 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U      
Nedokočili 2. kolo    
  73 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  52 54454 LEITNER Simon 1997 AUT      
  47 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK      
  62 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A      
  38 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT      
  58 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  56 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  14 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
Nestartovali v 1. kole    
  53 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  36 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A      
  67 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler