Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Jizerský Pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Obří slalom Codex 1014
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 22.01.2016 Technický delegát VALER Hanspeter
Vypočtená penalizace 28.89 Aplikovaná penalizace 31.89
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 54.70 54.23 1:48.93 31.89 100
2. 3 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 54.82 54.35 1:49.17 34.05 80
3. 5 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 55.67 55.19 1:50.86 49.25 60
4. 1 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 55.69 55.24 1:50.93 49.88 50
5. 2 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 55.64 55.51 1:51.15 51.86 45
6. 16 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 56.03 55.35 1:51.38 53.93 40
7. 14 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 56.39 55.19 1:51.58 55.73
8. 11 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 56.45 55.31 1:51.76 57.35 36
9. 6 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 56.29 55.69 1:51.98 59.33 32
10. 9 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 56.20 55.91 1:52.11 60.50
11. 4 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 56.49 55.95 1:52.44 63.47 29
12. 7 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 HUN 56.64 55.95 1:52.59 64.82
13. 15 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 56.55 56.25 1:52.80 66.71 26
14. 8 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 57.02 55.94 1:52.96 68.15
15. 13 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 56.60 56.48 1:53.08 69.23
16. 25 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 57.06 56.53 1:53.59 73.81 24
17. 24 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 57.11 56.50 1:53.61 73.99 22
18. 18 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 57.40 56.34 1:53.74 75.16 20
19. 19 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 57.57 56.58 1:54.15 78.85
20. 21 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 57.83 56.66 1:54.49 81.91 18
21. 12 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 57.60 57.00 1:54.60 82.90 16
22. 17 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK 57.61 57.02 1:54.63 83.17
23. 34 700950 REVÚCKY Samuel 1999 SVK 57.66 57.10 1:54.76 84.34
24. 27 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 58.01 56.90 1:54.91 85.69 15
25. 26 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 58.16 56.83 1:54.99 86.41 14
26. 22 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 57.66 57.43 1:55.09 87.31 13
27. 20 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 58.02 57.37 1:55.39 90.01 12
28. 29 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 58.03 57.54 1:55.57 91.63 11
29. 23 430781 APOLA Wiktor 1998 POL 57.79 57.89 1:55.68 92.62
30. 37 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 58.77 57.15 1:55.92 94.78
31. 40 54406 PAUL Julian 1997 AUT 58.83 57.17 1:56.00 95.50
32. 48 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 58.60 57.41 1:56.01 95.59
33. 28 240145 BENEDEK Patrik 1997 HUN 58.31 57.75 1:56.06 96.04
34. 49 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 59.22 56.94 1:56.16 96.94 10
35. 55 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 58.35 57.84 1:56.19 97.21 9
36. 77 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 58.78 57.96 1:56.74 102.15
37. 35 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 58.63 58.14 1:56.77 102.42 8
38. 36 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 58.80 58.06 1:56.86 103.23 7
39. 41 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT 59.09 58.00 1:57.09 105.30
40. 47 54409 SCHMID Melvin 1997 AUT 58.97 58.31 1:57.28 107.01
41. 43 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 59.32 57.99 1:57.31 107.28
42. 33 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 59.32 58.13 1:57.45 108.54
43. 52 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK 59.85 58.37 1:58.22 115.47
44. 63 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 59.82 58.42 1:58.24 115.65 6
45. 39 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 59.81 58.70 1:58.51 118.08 5
46. 56 54454 LEITNER Simon 1997 AUT 1:00.52 58.10 1:58.62 119.07
47. 74 430795 CHYC Alex 1999 POL 1:00.85 58.08 1:58.93 121.86
48. 79 430773 REWERELLI Mateusz 1998 POL 1:00.12 59.00 1:59.12 123.57
49. 46 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 59.90 59.33 1:59.23 124.56
50. 44 202555 KADERAVEK David 1993 GER 1:00.19 59.35 1:59.54 127.34
51. 82 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:00.77 59.07 1:59.84 130.04 4
52. 38 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 1:00.35 59.78 2:00.13 132.65 3
53. 50 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:00.74 59.63 2:00.37 134.81 2
54. 45 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:01.02 59.84 2:00.86 139.22 1
55. 54 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 1:01.37 59.63 2:01.00 140.48
56. 51 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 1:01.08 1:00.03 2:01.11 141.47
57. 64 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 1:01.10 1:00.30 2:01.40 144.08
58. 88 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 1:01.25 1:00.34 2:01.59 145.79
59. 69 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K 1:02.79 59.78 2:02.57 154.60
60. 60 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:02.56 1:00.38 2:02.94 157.93
61. 62 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:02.98 1:00.26 2:03.24 160.63
62. 81 430794 WYDRO Jan 1998 POL 1:02.60 1:01.37 2:03.97 167.20
62. 57 151244 LANK Karel 1998 CZE U 1:02.85 1:01.12 2:03.97 167.20
64. 76 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 1:03.04 1:02.27 2:05.31 179.25
65. 59 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:04.00 1:01.57 2:05.57 181.59
66. 84 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 1:04.19 1:02.03 2:06.22 187.44
67. 89 151260 KANTOR Wojciech 1999 CZE T 1:04.40 1:01.83 2:06.23 187.53
68. 86 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:04.26 1:02.19 2:06.45 189.51
69. 66 6292853 BERSEZIO Erik 1998 ITA 1:04.97 1:02.91 2:07.88 202.38
70. 67 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 1:04.68 1:03.86 2:08.54 208.31
71. 90 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:06.85 1:01.98 2:08.83 210.92
72. 61 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:05.70 1:03.51 2:09.21 214.34
73. 80 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:05.13 1:04.21 2:09.34 215.51
74. 75 151257 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 1:05.44 1:04.34 2:09.78 219.47
75. 65 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:06.32 1:05.27 2:11.59 235.75
76. 83 430804 ROMANOWSKI Tomasz 1999 POL 1:07.18 1:04.82 2:12.00 239.44
77. 71 151256 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L 1:07.04 1:05.20 2:12.24 241.60
78. 68 700952 HALÁSZ Dennis 1999 SVK 1:07.11 1:05.55 2:12.66 245.38
79. 87 430800 BATKO Adam 1999 POL 1:12.25 1:08.23 2:20.48 315.73
Nedokočili 1. kolo    
  73 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  85 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  32 54328 MEISSL Matthias 1989 AUT      
  72 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T      
  30 430786 REGIEL Maciej 1998 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  78 54523 GLOECKL Sandro 1999 AUT      
  58 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  70 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A      
  53 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
Nestartovali v 2. kole    
  42 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  31 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler