Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Jizerský Pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 1015
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 23.01.2016 Technický delegát VALER Hanspeter
Vypočtená penalizace 29.67 Aplikovaná penalizace 32.67
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 48.80 52.70 1:41.50 32.67
2. 10 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 50.58 51.05 1:41.63 33.59 100
3. 3 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 48.98 52.69 1:41.67 33.88 80
4. 14 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 49.72 52.34 1:42.06 36.64 60
5. 12 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 49.40 53.34 1:42.74 41.47 50
6. 8 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 49.96 52.93 1:42.89 42.53 45
7. 33 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 50.30 53.06 1:43.36 45.86 40
8. 6 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 49.87 53.56 1:43.43 46.36 36
9. 13 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 50.80 52.80 1:43.60 47.57
10. 2 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 49.45 54.18 1:43.63 47.78 32
11. 20 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 50.64 53.22 1:43.86 49.41 29
12. 19 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 50.12 53.82 1:43.94 49.98 26
13. 5 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 51.07 52.93 1:44.00 50.40 24
14. 36 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 51.01 53.38 1:44.39 53.17
15. 11 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 50.94 53.50 1:44.44 53.53 22
16. 23 430680 GORA Maciej 1994 POL 51.67 53.25 1:44.92 56.93
17. 31 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 51.60 53.38 1:44.98 57.36 20
17. 21 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 51.68 53.30 1:44.98 57.36
19. 57 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 50.95 54.07 1:45.02 57.64 18
20. 7 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 51.52 53.51 1:45.03 57.71 16
21. 27 430786 REGIEL Maciej 1998 POL 50.55 54.97 1:45.52 61.19
22. 100 430629 KUBALA Robert 1992 POL 52.05 53.73 1:45.78 63.03
23. 24 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 52.12 54.11 1:46.23 66.22 15
24. 41 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 52.21 54.25 1:46.46 67.85
25. 35 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 52.56 54.68 1:47.24 73.39 14
26. 89 700950 REVÚCKY Samuel 1999 SVK 52.94 54.71 1:47.65 76.30
27. 38 54406 PAUL Julian 1997 AUT 53.55 55.19 1:48.74 84.03
28. 34 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 52.97 55.99 1:48.96 85.59
29. 26 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK 53.67 55.67 1:49.34 88.28
30. 30 240145 BENEDEK Patrik 1997 HUN 52.57 56.93 1:49.50 89.42
31. 39 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 53.17 56.34 1:49.51 89.49
32. 64 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 54.32 55.39 1:49.71 90.91
33. 51 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 53.93 56.53 1:50.46 96.23
34. 28 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 54.01 56.72 1:50.73 98.14 13
35. 44 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 54.08 56.80 1:50.88 99.21 12
36. 92 430795 CHYC Alex 1999 POL 54.25 57.05 1:51.30 102.19
37. 59 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 55.21 57.12 1:52.33 109.49
38. 56 54409 SCHMID Melvin 1997 AUT 55.25 57.09 1:52.34 109.56
39. 42 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 54.38 58.24 1:52.62 111.55 11
40. 75 430773 REWERELLI Mateusz 1998 POL 55.41 57.47 1:52.88 113.40
41. 43 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT 55.19 57.78 1:52.97 114.03
42. 79 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 55.29 58.24 1:53.53 118.01 10
43. 46 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 55.27 58.43 1:53.70 119.21 9
44. 32 54454 LEITNER Simon 1997 AUT 56.65 57.33 1:53.98 121.20
45. 50 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 55.65 58.86 1:54.51 124.96 8
46. 49 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK 55.53 59.27 1:54.80 127.01
47. 67 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 55.96 59.96 1:55.92 134.96 7
48. 90 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 57.23 1:00.13 1:57.36 145.17 6
49. 53 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 57.69 59.79 1:57.48 146.03 5
50. 66 700311 LEGUTKY Martin 1971 SVK 57.96 1:00.79 1:58.75 155.03
51. 78 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 58.92 1:00.68 1:59.60 161.06 4
52. 82 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 53.85 1:06.23 2:00.08 164.47 3
53. 84 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 57.73 1:03.02 2:00.75 169.22 2
54. 80 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 55.50 1:06.86 2:02.36 180.64 1
55. 76 700952 HALÁSZ Dennis 1999 SVK 59.40 1:03.09 2:02.49 181.56
56. 68 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 59.58 1:02.94 2:02.52 181.78
57. 74 151188 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A 1:00.85 1:03.99 2:04.84 198.23
58. 69 6292853 BERSEZIO Erik 1998 ITA 1:01.23 1:05.59 2:06.82 212.28
59. 87 151256 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L 1:03.33 1:05.55 2:08.88 226.89
60. 71 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:03.98 1:06.84 2:10.82 240.65
61. 72 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:05.14 1:08.63 2:13.77 261.58
62. 77 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A 1:04.09 1:10.00 2:14.09 263.85
Nedokočili 1. kolo    
  88 430800 BATKO Adam 1999 POL      
  91 54523 GLOECKL Sandro 1999 AUT      
  85 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  93 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  65 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z      
  16 54372 PFLUG Florian 1996 AUT      
  63 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK      
  48 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  47 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL      
  9 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 HUN      
  18 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
  70 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  29 430781 APOLA Wiktor 1998 POL      
  83 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  61 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  1 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H      
  37 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  62 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K      
  40 202555 KADERAVEK David 1993 GER      
  25 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  60 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  54 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  52 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  45 430801 MITAN Juliusz 1999 POL      
  81 151257 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L      
  22 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P      
  86 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK      
  17 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  58 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  73 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      
  55 430794 WYDRO Jan 1998 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  4 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler