Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Jizerský Pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 1016
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 24.01.2016 Technický delegát VALER Hanspeter
Vypočtená penalizace 26.78 Aplikovaná penalizace 29.78
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 14 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 49.87 51.47 1:41.34 29.78 100
2. 11 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 50.91 51.55 1:42.46 37.74 80
3. 2 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 49.70 52.79 1:42.49 37.95 60
4. 1 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 50.24 52.64 1:42.88 40.72
5. 7 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 50.56 52.55 1:43.11 42.36 50
6. 5 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 50.57 52.84 1:43.41 44.49 45
7. 15 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 51.69 51.74 1:43.43 44.63 40
8. 12 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 51.27 52.25 1:43.52 45.27 36
9. 8 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 51.42 52.29 1:43.71 46.62
10. 10 240148 SZOLLOS Barnabas 1998 HUN 51.53 52.27 1:43.80 47.26
11. 6 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 51.53 52.51 1:44.04 48.96 32
12. 20 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 51.99 52.20 1:44.19 50.03 29
13. 16 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 52.56 51.70 1:44.26 50.53
14. 23 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 52.69 51.69 1:44.38 51.38 26
15. 54 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 51.93 52.80 1:44.73 53.87 24
16. 31 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 52.57 52.20 1:44.77 54.15 22
17. 24 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 52.23 52.78 1:45.01 55.85 20
18. 29 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 52.54 52.85 1:45.39 58.55 18
19. 18 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 53.12 52.28 1:45.40 58.63 16
20. 39 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 52.83 52.80 1:45.63 60.26
21. 83 700950 REVÚCKY Samuel 1999 SVK 54.01 51.88 1:45.89 62.11
22. 36 54406 PAUL Julian 1997 AUT 53.73 52.23 1:45.96 62.60
23. 22 430680 GORA Maciej 1994 POL 52.88 53.16 1:46.04 63.17
24. 33 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 53.94 52.25 1:46.19 64.24 15
25. 26 700939 VARJASSI Tomáš 1998 SVK 54.15 54.34 1:48.49 80.58
26. 37 700940 MISTRÍK Matej 1998 SVK 54.51 54.63 1:49.14 85.20
27. 60 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 55.20 54.27 1:49.47 87.54
28. 80 430795 CHYC Alex 1999 POL 54.66 55.11 1:49.77 89.67
29. 79 151249 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 54.92 55.53 1:50.45 94.50 14
30. 43 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 55.24 55.24 1:50.48 94.72
31. 48 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 54.79 55.85 1:50.64 95.85
32. 45 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 55.76 54.95 1:50.71 96.35
33. 35 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 55.52 55.38 1:50.90 97.70 13
34. 40 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 54.64 56.76 1:51.40 101.25 12
35. 30 54454 LEITNER Simon 1997 AUT 54.58 57.08 1:51.66 103.10
36. 59 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK 55.72 56.04 1:51.76 103.81
37. 57 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 55.86 56.15 1:52.01 105.59 11
38. 56 700951 MOZOLÁK Milan 1999 SVK 55.73 56.39 1:52.12 106.37
39. 55 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 55.81 56.70 1:52.51 109.14 10
40. 86 54523 GLOECKL Sandro 1999 AUT 56.38 56.22 1:52.60 109.78
41. 53 54409 SCHMID Melvin 1997 AUT 56.54 56.20 1:52.74 110.77
42. 81 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 56.23 56.80 1:53.03 112.84 9
43. 75 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 57.11 57.07 1:54.18 121.01 8
44. 71 430773 REWERELLI Mateusz 1998 POL 56.09 59.27 1:55.36 129.39
45. 87 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 57.35 58.65 1:56.00 133.94 7
46. 50 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 57.63 58.75 1:56.38 136.64 6
47. 58 151228 JURICA Tomáš 1998 CZE K 57.92 59.00 1:56.92 140.47 5
48. 69 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 57.78 59.28 1:57.06 141.47 4
49. 84 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 57.98 59.22 1:57.20 142.46 3
50. 62 700311 LEGUTKY Martin 1971 SVK 58.11 59.72 1:57.83 146.94
51. 76 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 58.84 59.75 1:58.59 152.34 2
52. 74 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 58.67 1:00.41 1:59.08 155.82 1
53. 51 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 57.47 1:01.96 1:59.43 158.31
54. 64 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 59.95 1:01.66 2:01.61 173.79
55. 72 700952 HALÁSZ Dennis 1999 SVK 1:01.25 1:00.71 2:01.96 176.28
56. 67 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:02.22 1:04.62 2:06.84 210.95
57. 73 151226 RICHTER Christian 1998 CZE A 1:04.90 1:06.20 2:11.10 241.22
58. 68 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:05.19 1:07.39 2:12.58 251.73
59. 82 430800 BATKO Adam 1999 POL 1:04.31 1:08.95 2:13.26 256.57
60. 66 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 1:05.15 1:10.36 2:15.51 272.55
Nedokočili 1. kolo    
  28 240145 BENEDEK Patrik 1997 HUN      
  42 151242 DIAKOV Jakub 1998 CZE B      
  47 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  78 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  34 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK      
  77 151257 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L      
  61 151223 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z      
  19 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  70 151188 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A      
  13 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  63 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
  52 430794 WYDRO Jan 1998 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  65 6292853 BERSEZIO Erik 1998 ITA      
  46 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK      
  44 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  38 202555 KADERAVEK David 1993 GER      
  27 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  25 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  32 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  21 700908 MURÍN Roman 1995 SVK P      
  85 151256 MYSLIVEC Antonín 1999 CZE L      
  9 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  88 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  3 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  41 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT      
  17 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
Nestartovali v 2. kole    
  4 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  49 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  89 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler