Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Vysoké nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 2382
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 31.01.2016 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 152 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 53.38 - 53.38 50
2. 151 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 54.43 - 54.43 45
3. 150 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 55.16 - 55.16 40
4. 154 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 55.42 - 55.42 36
5. 144 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 55.57 - 55.57 33
6. 149 770469 BÉM Stanislav 2004 CZE L 55.60 - 55.60 30
7. 185 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 55.73 - 55.73 28
8. 145 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 56.33 - 56.33 26
9. 177 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 56.65 - 56.65 24
10. 155 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 56.97 - 56.97 22
10. 141 770400 DRÁPELA Matěj 2004 CZE L 56.97 - 56.97 22
12. 156 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE S 57.13 - 57.13 19
13. 146 770037 HANYK roman 2004 CZE L 57.49 - 57.49 18
14. 180 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 57.81 - 57.81 17
15. 183 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 58.73 - 58.73 16
16. 161 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 58.82 - 58.82 15
17. 147 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 58.96 - 58.96 14
18. 153 770540 HOŘEJŠÍ Ondřej 2005 CZE A 59.01 - 59.01 13
19. 159 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E 1:00.21 - 1:00.21 12
20. 157 770647 PAWLUK Wiktor 2005 CZE H 1:00.95 - 1:00.95 11
21. 165 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 1:00.97 - 1:00.97 10
22. 169 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 1:01.00 - 1:01.00 9
23. 142 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:01.30 - 1:01.30 8
24. 176 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE J 1:02.16 - 1:02.16 7
25. 178 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 1:02.17 - 1:02.17 6
26. 182 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 1:02.48 - 1:02.48 5
27. 171 770550 WAGENKNECHT Jan 2005 CZE L 1:02.52 - 1:02.52 4
28. 173 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 1:03.00 - 1:03.00 3
29. 168 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 1:03.20 - 1:03.20 2
30. 170 770201 HES Kryštof Robert 2005 CZE L 1:03.69 - 1:03.69 1
31. 162 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 1:03.86 - 1:03.86
32. 175 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 1:05.54 - 1:05.54
33. 184 770535 DRŠATA Marek 2004 CZE H 1:05.75 - 1:05.75
34. 174 772097 BRODSKÝ Vojtěch 2004 CZE L 1:06.09 - 1:06.09
35. 172 770930 HRDINA Tomáš 2004 CZE L 1:06.53 - 1:06.53
36. 167 772127 ČTVRTEČKA Ondřej 2005 CZE E 1:08.12 - 1:08.12
37. 188 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 1:13.33 - 1:13.33
38. 189 770934 MRÁZ Filip 2005 CZE L 1:13.59 - 1:13.59
39. 186 772129 KROPÁČEK Jan 2005 CZE L 1:20.14 - 1:20.14
Nestartovali v 1. kole  
  143 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L    
  179 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H    
  148 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A    
  187 770185 LAIN Tobias 2004 CZE H    
  158 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A    
  181 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A    
  166 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A    
  164 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A    
  160 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  163 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler