Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

VIST Cup - Herlikovice

Disciplína Obří slalom Codex 7364
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 06.02.2016 Technický delegát Miroslav Šenk
Vypočtená penalizace 9.24 Aplikovaná penalizace 19.24
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 40.98 - 40.98 19.24
2. 15 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 41.42 - 41.42 29.76
3. 3 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 42.09 - 42.09 45.78
4. 14 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 42.60 - 42.60 57.98
5. 6 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A 42.80 - 42.80 62.76
6. 10 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 42.97 - 42.97 66.83
7. 9 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 43.47 - 43.47 78.79
8. 12 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 43.50 - 43.50 79.50
9. 59 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 43.86 - 43.86 88.11
10. 18 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 44.01 - 44.01 91.70
11. 8 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 44.36 - 44.36 100.07
12. 21 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 44.57 - 44.57 105.09
13. 1 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 45.00 - 45.00 115.37
14. 20 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 45.23 - 45.23 120.87
15. 17 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 45.60 - 45.60 129.72
16. 7 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 45.68 - 45.68 131.64
17. 22 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 45.83 - 45.83 135.22
18. 32 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 45.87 - 45.87 136.18
19. 24 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 46.05 - 46.05 140.48
20. 27 885061 ŠORMOVÁ Barbora 2002 CZE H 46.14 - 46.14 142.64
21. 25 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 46.18 - 46.18 143.59
22. 49 885160 ČERNOHORSKÁ Barbora 2003 CZE S 46.19 - 46.19 143.83
23. 19 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 46.21 - 46.21 144.31
24. 29 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 46.48 - 46.48 150.77
25. 35 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 46.63 - 46.63 154.35
26. 37 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 46.70 - 46.70 156.03
27. 36 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 46.73 - 46.73 156.75
28. 33 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H 46.93 - 46.93 161.53
29. 23 515308 JASANOVÁ Klára 2002 CZE U 46.99 - 46.99 162.96
30. 39 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 47.69 - 47.69 179.70
31. 46 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 48.16 - 48.16 190.94
32. 31 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 48.28 - 48.28 193.81
33. 34 885443 TURČINOVÁ Anna 2002 CZE K 48.35 - 48.35 195.49
34. 38 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE H 48.67 - 48.67 203.14
35. 43 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 49.55 - 49.55 224.18
36. 40 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 50.17 - 50.17 239.01
37. 47 885872 MODROKOVÁ Michaela 2002 CZE K 50.22 - 50.22 240.21
38. 48 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 50.92 - 50.92 256.95
39. 51 885418 BÁRTOVÁ Anna 2003 CZE H 51.81 - 51.81 278.23
40. 52 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 52.81 - 52.81 302.14
41. 44 885592 KRBEČKOVÁ Sára 2002 CZE J 52.82 - 52.82 302.38
42. 50 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 53.00 - 53.00 306.69
Nedokočily 1. kolo  
  41 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K    
  45 885786 KAFKOVÁ Barbora 2003 CZE H    
  13 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A    
  5 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  26 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE L    
  11 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L    
  4 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L    
  30 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L    
  42 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler