Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Albrechtice - Albrechtice v Jiz.horách

Disciplína Obří slalom Codex 1255
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 19.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 21.02 Aplikovaná penalizace 24.02
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 52.18 55.02 1:47.20 24.02 100
2. 6 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 53.19 55.69 1:48.88 39.38 80
3. 13 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 53.70 55.99 1:49.69 46.78 60
4. 11 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 54.79 55.64 1:50.43 53.55
5. 7 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 54.06 56.71 1:50.77 56.66 50
6. 14 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 54.46 56.48 1:50.94 58.21 45
7. 3 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 54.05 56.97 1:51.02 58.94 40
8. 8 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 54.93 56.42 1:51.35 61.96
9. 21 6292774 ZISCHG Martin 1998 ITA 55.13 56.61 1:51.74 65.52
10. 15 6290067 APPIERTO Andrea 1992 ITA 54.76 57.17 1:51.93 67.26
11. 38 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 56.02 55.96 1:51.98 67.72 36
11. 5 6293313 LOCHMANN Simon 1999 ITA 54.91 57.07 1:51.98 67.72
11. 2 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 55.07 56.91 1:51.98 67.72
14. 18 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 55.20 56.92 1:52.12 69.00
15. 23 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 55.29 56.84 1:52.13 69.09
16. 12 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 54.96 57.48 1:52.44 71.92 32
17. 43 54575 ROSA Antonio 2000 AUT 55.22 57.28 1:52.50 72.47
18. 30 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 55.63 56.97 1:52.60 73.39 29
19. 4 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 55.24 57.51 1:52.75 74.76 26
20. 29 6293229 ATZWANGER Noah 1999 ITA 55.74 57.17 1:52.91 76.22
21. 16 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 55.54 57.38 1:52.92 76.31 24
22. 26 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 55.71 57.29 1:53.00 77.04
23. 19 6291277 CATANIA Enrico 1994 ITA 56.05 57.09 1:53.14 78.32
24. 22 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 56.20 57.23 1:53.43 80.97 22
25. 24 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 55.42 58.10 1:53.52 81.80
26. 34 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 56.08 57.69 1:53.77 84.08 20
27. 32 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 55.54 58.40 1:53.94 85.64
28. 33 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 56.71 57.36 1:54.07 86.82
29. 42 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT 56.39 58.40 1:54.79 93.41
30. 52 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 56.65 58.16 1:54.81 93.59 18
31. 44 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 56.77 58.20 1:54.97 95.05
32. 37 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 56.49 58.50 1:54.99 95.23
33. 51 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 56.85 58.43 1:55.28 97.89
34. 25 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 56.74 58.62 1:55.36 98.62 16
35. 39 54577 BINNA Felix 2000 AUT 56.30 59.08 1:55.38 98.80
36. 40 430795 CHYC Alex 1999 POL 56.83 58.94 1:55.77 102.37
37. 53 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK 56.80 59.14 1:55.94 103.92
38. 35 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 56.82 59.67 1:56.49 108.95 15
39. 64 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 57.82 58.87 1:56.69 110.78 14
40. 47 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 57.61 59.91 1:57.52 118.36
41. 55 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 57.73 59.86 1:57.59 119.00
42. 45 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 58.05 59.66 1:57.71 120.10 13
43. 46 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 58.48 59.48 1:57.96 122.39 12
44. 61 54523 GLOECKL Sandro 1999 AUT 57.79 1:00.49 1:58.28 125.31
45. 57 54513 SCHWARZAEUGEL Tom 1999 AUT 58.57 1:00.45 1:59.02 132.08
46. 66 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 58.60 1:00.97 1:59.57 137.10 11
47. 60 520178 BOSTAN Can 1999 TUR 59.25 1:01.21 2:00.46 145.24
48. 81 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 59.84 1:00.67 2:00.51 145.70
49. 69 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 59.27 1:01.32 2:00.59 146.43
50. 76 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:00.37 1:00.26 2:00.63 146.79 10
51. 62 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 59.63 1:01.06 2:00.69 147.34 9
52. 63 700966 MIKLUŠEK Marian 2000 SVK 59.47 1:01.33 2:00.80 148.35
53. 58 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 58.20 1:02.90 2:01.10 151.09 8
54. 56 520194 SAMGUL Kaan 2000 TUR 59.84 1:01.73 2:01.57 155.39
55. 68 700965 KASPERKEVIČ Viliam 2000 SVK 1:00.58 1:02.03 2:02.61 164.90
56. 65 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:00.57 1:02.59 2:03.16 169.92 7
57. 72 700311 LEGUTKY Martin 1971 SVK 1:00.53 1:02.99 2:03.52 173.21
58. 59 520191 OCAK Aybaran 2000 TUR 1:01.16 1:03.21 2:04.37 180.98
59. 67 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:01.66 1:03.20 2:04.86 185.46 6
60. 73 550097 BELAKOVS Edgars 1999 LAT 1:03.17 1:03.87 2:07.04 205.39
61. 83 430813 GORSKI Filip 2000 POL 1:02.80 1:04.70 2:07.50 209.60
62. 79 430814 KOWALCZYK Grzegorz 2000 POL 1:02.30 1:06.65 2:08.95 222.85
63. 77 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:04.04 1:06.81 2:10.85 240.22 5
64. 80 151306 KUMŠTA Pavel 1991 CZE A 1:05.21 1:06.55 2:11.76 248.54 4
Nedokočili 1. kolo    
  84 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  78 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  10 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H      
  28 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  31 430472 KLUSAK Michal 1990 POL      
  70 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  17 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  41 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  36 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  82 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H      
  27 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  50 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  74 130040 HO Ping-Jui 1998 TPE      
  48 700967 KOŠÍK Tomáš 2000 SVK      
  9 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  75 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T      
  54 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  71 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  49 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  20 430809 MATULKA Jakub 2000 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler