Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Albrechtice - Albrechtice v Jiz.horách

Disciplína Obří slalom Codex 1256
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 20.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 19.81 Aplikovaná penalizace 22.81
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 57.95 54.28 1:52.23 22.81 100
2. 2 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 57.97 55.68 1:53.65 35.21 80
3. 6 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 59.48 55.52 1:55.00 47.00
4. 4 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 59.42 55.76 1:55.18 48.57 60
5. 32 430472 KLUSAK Michal 1990 POL 1:00.39 55.67 1:56.06 56.25
6. 5 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:00.01 56.38 1:56.39 59.14 50
7. 9 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:00.34 56.40 1:56.74 62.19 45
8. 1 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 59.35 57.56 1:56.91 63.68 40
9. 14 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:00.90 56.20 1:57.10 65.34
10. 23 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 1:00.49 56.73 1:57.22 66.38
11. 31 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 1:01.02 56.42 1:57.44 68.30 36
12. 8 6293313 LOCHMANN Simon 1999 ITA 1:00.75 56.74 1:57.49 68.74
13. 18 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 1:01.09 56.48 1:57.57 69.44
14. 21 6292774 ZISCHG Martin 1998 ITA 1:00.50 57.39 1:57.89 72.23
15. 3 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 1:00.52 57.48 1:58.00 73.19 32
16. 45 54575 ROSA Antonio 2000 AUT 1:01.91 56.10 1:58.01 73.28
17. 17 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:01.03 57.16 1:58.19 74.85 29
18. 51 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 1:01.87 56.52 1:58.39 76.60
19. 16 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 1:01.67 56.98 1:58.65 78.87 26
20. 19 6291277 CATANIA Enrico 1994 ITA 1:02.24 56.58 1:58.82 80.35
21. 24 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 1:02.24 56.68 1:58.92 81.23
22. 50 700967 KOŠÍK Tomáš 2000 SVK 1:01.62 57.31 1:58.93 81.31
23. 34 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 1:02.32 56.63 1:58.95 81.49
24. 54 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 1:02.18 56.80 1:58.98 81.75
25. 7 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:01.44 57.77 1:59.21 83.76 24
26. 33 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:01.83 57.66 1:59.49 86.20
27. 55 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H 1:02.35 57.25 1:59.60 87.17 22
28. 35 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B 1:02.85 57.16 2:00.01 90.75 20
29. 28 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:02.48 57.66 2:00.14 91.88 18
29. 22 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 1:02.29 57.85 2:00.14 91.88 18
31. 46 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 1:02.85 57.66 2:00.51 95.11
32. 40 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 1:02.90 57.76 2:00.66 96.42
33. 38 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 1:03.18 57.73 2:00.91 98.60
34. 36 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:03.29 58.02 2:01.31 102.10 15
35. 56 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:03.36 58.01 2:01.37 102.62 14
36. 58 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 1:03.53 58.92 2:02.45 112.05 13
37. 53 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:04.21 58.38 2:02.59 113.27 12
38. 68 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:04.03 59.27 2:03.30 119.47 11
39. 47 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:03.79 59.52 2:03.31 119.56 10
40. 57 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK 1:03.54 59.95 2:03.49 121.13
41. 88 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 1:04.08 1:00.28 2:04.36 128.73
42. 78 151244 LANK Karel 1998 CZE U 1:05.36 59.38 2:04.74 132.05 9
43. 66 700966 MIKLUŠEK Marian 2000 SVK 1:05.26 1:00.37 2:05.63 139.82
44. 64 520178 BOSTAN Can 1999 TUR 1:05.74 1:00.66 2:06.40 146.54
45. 60 520194 SAMGUL Kaan 2000 TUR 1:05.74 1:00.68 2:06.42 146.72
46. 73 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:06.72 1:00.39 2:07.11 152.74
47. 72 700965 KASPERKEVIČ Viliam 2000 SVK 1:06.44 1:00.95 2:07.39 155.19
48. 76 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 1:06.36 1:01.58 2:07.94 159.99 8
49. 90 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E 1:07.34 1:00.69 2:08.03 160.78 7
50. 69 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:07.52 1:01.74 2:09.26 171.52 6
51. 79 700311 LEGUTKY Martin 1971 SVK 1:07.75 1:02.78 2:10.53 182.61
52. 80 550097 BELAKOVS Edgars 1999 LAT 1:08.41 1:02.21 2:10.62 183.39
53. 85 430814 KOWALCZYK Grzegorz 2000 POL 1:08.79 1:01.94 2:10.73 184.35
54. 71 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:08.84 1:02.16 2:11.00 186.71 5
55. 74 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 1:08.76 1:03.05 2:11.81 193.78 4
56. 84 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:08.76 1:03.23 2:11.99 195.36 3
57. 89 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 1:11.49 1:01.04 2:12.53 200.07 2
58. 86 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H 1:09.41 1:03.83 2:13.24 206.27 1
59. 91 430813 GORSKI Filip 2000 POL 1:08.94 1:04.45 2:13.39 207.58
60. 82 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T 1:12.65 1:04.40 2:17.05 239.54
61. 83 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:12.92 1:07.60 2:20.52 269.84
Nedokočili 1. kolo    
  30 6293229 ATZWANGER Noah 1999 ITA      
  41 54577 BINNA Felix 2000 AUT      
  75 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S      
  70 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  42 430795 CHYC Alex 1999 POL      
  92 151306 KUMŠTA Pavel 1991 CZE A      
  62 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  49 430801 MITAN Juliusz 1999 POL      
  63 520191 OCAK Aybaran 2000 TUR      
  44 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT      
  61 54513 SCHWARZAEUGEL Tom 1999 AUT      
  48 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  52 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A      
  59 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL      
  25 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  87 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
  11 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U      
Nedokočili 2. kolo    
  65 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  29 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  27 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  43 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  13 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L      
  39 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  37 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  77 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  15 6290067 APPIERTO Andrea 1992 ITA      
  67 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A      
  20 430809 MATULKA Jakub 2000 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  81 130040 HO Ping-Jui 1998 TPE      
  26 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  10 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler