Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Albrechtice - Albrechtice v Jiz.horách

Disciplína Slalom Codex 1257
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 23.50 Aplikovaná penalizace 26.50
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 46.61 50.28 1:36.89 26.50 100
2. 3 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 46.72 50.86 1:37.58 31.63 80
3. 111 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 47.87 50.73 1:38.60 39.21
4. 1 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 46.92 51.79 1:38.71 40.02
5. 9 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 47.66 51.52 1:39.18 43.52 60
6. 26 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 49.20 50.78 1:39.98 49.46 50
7. 2 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 48.37 51.65 1:40.02 49.76
8. 17 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 49.55 50.50 1:40.05 49.98
9. 10 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 48.99 51.15 1:40.14 50.65 45
10. 13 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 49.04 51.14 1:40.18 50.95
11. 15 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 48.49 52.14 1:40.63 54.29 40
12. 7 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 48.62 52.08 1:40.70 54.81 36
13. 11 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 48.93 51.82 1:40.75 55.18 32
14. 5 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 48.91 51.96 1:40.87 56.08
15. 21 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 49.63 51.55 1:41.18 58.38 29
16. 8 6290067 APPIERTO Andrea 1992 ITA 50.26 50.96 1:41.22 58.68
17. 32 430472 KLUSAK Michal 1990 POL 49.69 51.65 1:41.34 59.57
17. 14 60196 ALAERTS Xan 1992 BEL 48.83 52.51 1:41.34 59.57
19. 19 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 50.51 50.89 1:41.40 60.01 26
20. 45 54575 ROSA Antonio 2000 AUT 50.93 50.75 1:41.68 62.10
21. 24 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 50.26 51.60 1:41.86 63.43 24
22. 16 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 49.69 52.29 1:41.98 64.32 22
23. 22 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 50.07 52.42 1:42.49 68.11 20
24. 18 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 50.52 52.33 1:42.85 70.79 18
25. 28 6291277 CATANIA Enrico 1994 ITA 50.92 52.35 1:43.27 73.91
26. 6 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 51.03 52.61 1:43.64 76.66
27. 29 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 51.48 53.46 1:44.94 86.32 16
28. 37 430795 CHYC Alex 1999 POL 51.81 53.54 1:45.35 89.37
29. 51 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 52.25 53.61 1:45.86 93.16
30. 39 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 52.96 53.56 1:46.52 98.06
31. 42 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 52.45 54.24 1:46.69 99.32 15
32. 41 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 53.24 54.16 1:47.40 104.60 14
33. 64 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 53.48 55.32 1:48.80 115.00
34. 55 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 53.85 55.44 1:49.29 118.65
35. 53 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 53.48 56.27 1:49.75 122.06 13
36. 50 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 53.79 56.39 1:50.18 125.26 12
37. 60 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 54.45 55.90 1:50.35 126.52
38. 57 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 54.25 56.31 1:50.56 128.08 11
39. 49 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 54.92 56.01 1:50.93 130.83 10
40. 69 660026 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 54.66 57.06 1:51.72 136.70
41. 102 700966 MIKLUŠEK Marian 2000 SVK 57.02 58.80 1:55.82 167.17
42. 86 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 58.52 59.20 1:57.72 181.29
42. 81 151244 LANK Karel 1998 CZE U 57.43 1:00.29 1:57.72 181.29 9
44. 92 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 57.69 1:00.40 1:58.09 184.04 8
45. 87 700965 KASPERKEVIČ Viliam 2000 SVK 58.27 1:00.16 1:58.43 186.57
46. 78 520194 SAMGUL Kaan 2000 TUR 59.15 1:00.05 1:59.20 192.29
47. 82 700311 LEGUTKY Martin 1971 SVK 59.64 1:01.13 2:00.77 203.95
48. 97 130040 HO Ping-Jui 1998 TPE 1:02.51 1:01.26 2:03.77 226.25
49. 95 430770 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL 1:00.55 1:03.79 2:04.34 230.48
50. 88 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 1:00.89 1:03.54 2:04.43 231.15 7
51. 89 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:01.89 1:03.05 2:04.94 234.94 6
52. 105 151033 MAŘÍK Jan 1986 CZE U 1:01.97 1:03.40 2:05.37 238.14 5
53. 101 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:02.63 1:05.26 2:07.89 256.86 4
54. 98 151254 REC Jan 1999 CZE T 1:03.75 1:05.34 2:09.09 265.78 3
55. 99 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:04.16 1:06.67 2:10.83 278.71 2
56. 96 430813 GORSKI Filip 2000 POL 1:05.01 1:07.13 2:12.14 288.45
57. 100 151306 KUMŠTA Pavel 1991 CZE A 1:06.57 1:06.41 2:12.98 294.69 1
58. 93 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 1:18.51 1:10.55 2:29.06 414.18
Nedokočili 1. kolo    
  54 54580 BAUER Manuel 2000 AUT      
  90 550097 BELAKOVS Edgars 1999 LAT      
  107 54577 BINNA Felix 2000 AUT      
  61 520178 BOSTAN Can 1999 TUR      
  104 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H      
  106 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  40 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H      
  66 54523 GLOECKL Sandro 1999 AUT      
  47 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  62 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  65 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR      
  91 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S      
  76 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  27 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK      
  83 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  46 700967 KOŠÍK Tomáš 2000 SVK      
  52 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  56 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  23 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  72 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  80 520191 OCAK Aybaran 2000 TUR      
  67 700946 PRISTAČ Dávid 1998 SVK      
  68 54513 SCHWARZAEUGEL Tom 1999 AUT      
  70 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  73 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B      
  44 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  30 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  75 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
  94 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
  43 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  74 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  35 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  77 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S      
  25 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  38 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  63 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK      
  71 430814 KOWALCZYK Grzegorz 2000 POL      
  33 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  58 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  85 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  36 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  59 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
  12 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  84 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
  20 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  31 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  103 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE T      
  48 151001 RICHTER Daniel 1993 CZE U      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  79 54582 FRANK Moritz 2000 AUT      
  34 430810 MICHALIK Michal 2000 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler