Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Kouty - Kouty

Disciplína Slalom Codex 1275
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 29.03.2017 Technický delegát Stocker Michael (AUT) 1068
Vypočtená penalizace 23.87 Aplikovaná penalizace 26.87
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 45.51 50.76 1:36.27 26.87 100
2. 2 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 47.48 50.39 1:37.87 38.84
3. 15 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 47.15 50.93 1:38.08 40.41 80
4. 17 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 47.58 50.68 1:38.26 41.75 60
5. 19 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 47.80 50.72 1:38.52 43.70 50
6. 16 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 47.72 51.01 1:38.73 45.27 45
7. 1 54425 AGLASSINGER David 1997 AUT 47.32 51.44 1:38.76 45.49
8. 10 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 47.97 51.17 1:39.14 48.33 40
9. 18 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 47.80 51.77 1:39.57 51.55 36
10. 26 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 48.55 51.30 1:39.85 53.64 32
11. 14 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 47.97 52.04 1:40.01 54.84 29
12. 20 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P 48.44 51.94 1:40.38 57.61
13. 25 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 49.35 51.33 1:40.68 59.85
14. 27 54593 RONNER Jan 2000 AUT 49.61 51.23 1:40.84 61.05
15. 22 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 50.32 51.31 1:41.63 66.96 26
16. 21 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 49.08 52.70 1:41.78 68.08 24
16. 13 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 48.92 52.86 1:41.78 68.08
18. 38 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 49.98 51.90 1:41.88 68.83
19. 40 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 50.01 52.13 1:42.14 70.77
20. 34 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 51.07 51.65 1:42.72 75.11
21. 36 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 50.31 52.69 1:43.00 77.20
22. 37 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 51.16 52.98 1:44.14 85.73 22
23. 44 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 53.99 55.46 1:49.45 125.44 20
24. 39 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 57.59 53.51 1:51.10 137.78 18
25. 51 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 54.26 57.00 1:51.26 138.98 16
26. 54 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 57.62 1:02.96 2:00.58 208.68 15
27. 57 151254 REC Jan 1999 CZE T 59.66 1:02.94 2:02.60 223.79 14
28. 58 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:01.70 1:02.79 2:04.49 237.93 13
Nedokočili 1. kolo    
  52 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  55 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  59 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  29 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  8 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  33 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  48 54582 FRANK Moritz 2000 AUT      
  56 430813 GORSKI Filip 2000 POL      
  7 54307 GRUBER Christof 1995 AUT      
  31 430795 CHYC Alex 1999 POL      
  12 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  6 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL      
  45 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  9 54372 PFLUG Florian 1996 AUT      
  30 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  46 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT      
  35 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  50 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  23 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  11 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
  49 54618 BERGER Stefan 2000 AUT      
  5 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  24 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  43 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK      
  28 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  41 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  42 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  47 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR      
  3 54352 ORTNER Felix 1996 AUT      
  32 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  53 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler