Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Kouty - Kouty

Disciplína Slalom Codex 1276
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 30.03.2017 Technický delegát Stocker Michael (AUT) 1068
Vypočtená penalizace 21.31 Aplikovaná penalizace 24.31
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 43.99 47.31 1:31.30 24.31 100
2. 1 54352 ORTNER Felix 1996 AUT 45.16 47.80 1:32.96 37.40
3. 8 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 45.80 47.26 1:33.06 38.19 80
4. 11 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 45.91 47.74 1:33.65 42.84 60
5. 18 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 46.42 47.29 1:33.71 43.32 50
6. 3 54307 GRUBER Christof 1995 AUT 46.00 47.88 1:33.88 44.66
7. 10 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 45.43 48.76 1:34.19 47.10 45
8. 14 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 46.22 48.26 1:34.48 49.39 40
9. 5 502275 HEDELIN Olof 1998 SWE 45.77 48.86 1:34.63 50.57
10. 6 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 46.78 48.16 1:34.94 53.02 36
11. 7 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 46.69 48.30 1:34.99 53.41
12. 15 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 47.00 48.45 1:35.45 57.04 32
13. 20 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 47.24 48.31 1:35.55 57.83 29
14. 12 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 46.88 48.78 1:35.66 58.69
15. 27 54593 RONNER Jan 2000 AUT 47.12 48.79 1:35.91 60.66
16. 19 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 47.41 48.51 1:35.92 60.74 26
17. 26 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 47.27 48.69 1:35.96 61.06 24
18. 25 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 47.65 48.57 1:36.22 63.11
19. 22 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 47.44 49.05 1:36.49 65.24 22
20. 38 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 48.38 48.86 1:37.24 71.15 20
21. 9 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 48.13 49.46 1:37.59 73.91
22. 33 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 49.20 49.05 1:38.25 79.12 18
23. 28 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 48.79 49.47 1:38.26 79.20
24. 37 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 49.18 49.09 1:38.27 79.28
24. 32 430795 CHYC Alex 1999 POL 48.94 49.33 1:38.27 79.28
26. 41 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 49.20 49.09 1:38.29 79.43
27. 23 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 48.53 49.89 1:38.42 80.46
28. 40 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 50.66 52.16 1:42.82 115.16 16
29. 48 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR 51.92 51.31 1:43.23 118.39
30. 47 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 50.48 52.88 1:43.36 119.42
31. 49 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 51.64 52.38 1:44.02 124.62
32. 44 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 51.71 52.72 1:44.43 127.85
33. 45 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 51.68 52.81 1:44.49 128.33 15
34. 57 430813 GORSKI Filip 2000 POL 57.57 58.19 1:55.76 217.20
35. 58 151254 REC Jan 1999 CZE T 57.50 59.32 1:56.82 225.56 14
36. 56 430770 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL 58.62 59.20 1:57.82 233.45
37. 59 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:00.58 1:01.49 2:02.07 266.96 13
Nedokočili 1. kolo    
  2 54425 AGLASSINGER David 1997 AUT      
  39 54580 BAUER Manuel 2000 AUT      
  50 54618 BERGER Stefan 2000 AUT      
  13 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  53 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  52 151255 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  42 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  43 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  30 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  51 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  54 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  17 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
  35 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  60 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E      
  29 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  16 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL      
  34 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  21 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  46 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
Nestartovali v 2. kole    
  24 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  31 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  36 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  55 151290 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler