Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 1277
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 01.04.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 13.35 Aplikovaná penalizace 15.35
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 50.04 55.88 1:45.92 15.35 100
2. 3 700868 FALAT Matej 1993 SVK 49.95 55.99 1:45.94 15.49
3. 1 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 49.72 57.01 1:46.73 20.86 80
4. 4 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT 51.04 57.29 1:48.33 31.73
5. 10 150834 ZIKA Adam 1989 CZE L 51.58 57.09 1:48.67 34.04 60
6. 9 54352 ORTNER Felix 1996 AUT 51.66 57.06 1:48.72 34.38
7. 15 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 51.91 56.93 1:48.84 35.20 50
8. 6 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 51.67 57.24 1:48.91 35.67
9. 23 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 51.73 57.51 1:49.24 37.92 45
10. 26 502275 HEDELIN Olof 1998 SWE 53.44 56.12 1:49.56 40.09
11. 31 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 52.97 56.87 1:49.84 42.00 40
12. 18 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 52.85 57.11 1:49.96 42.81 36
13. 21 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 52.85 57.16 1:50.01 43.15 32
14. 24 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 52.76 57.89 1:50.65 47.50 29
15. 33 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 53.04 58.07 1:51.11 50.63 26
16. 8 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 52.49 58.71 1:51.20 51.24
17. 11 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 53.16 58.39 1:51.55 53.62
18. 16 430783 HABDAS Piotr 1998 POL 53.29 58.34 1:51.63 54.16
19. 42 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 54.76 57.59 1:52.35 59.06
20. 36 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 54.69 57.96 1:52.65 61.10 24
21. 41 430472 KLUSAK Michal 1990 POL 55.75 57.48 1:53.23 65.04
22. 14 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 54.70 58.71 1:53.41 66.26
23. 43 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 55.62 57.99 1:53.61 67.62 22
24. 44 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 55.11 58.76 1:53.87 69.39
25. 59 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR 57.35 1:00.15 1:57.50 94.07
26. 75 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 58.00 1:01.36 1:59.36 106.71
27. 46 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 57.72 1:01.73 1:59.45 107.32 20
28. 74 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR 58.26 1:01.44 1:59.70 109.02
29. 66 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 58.34 1:01.80 2:00.14 112.01
30. 77 660029 STARAZHENKA Dzmitry 2000 BLR 59.81 1:01.67 2:01.48 121.12
31. 67 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 58.99 1:02.53 2:01.52 121.39
32. 76 660026 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 1:00.48 1:02.28 2:02.76 129.82
33. 58 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 58.53 1:08.60 2:07.13 159.53 18
34. 78 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:02.69 1:05.30 2:07.99 165.37 16
35. 81 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:02.36 1:07.20 2:09.56 176.04 15
36. 92 151252 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:03.99 1:07.69 2:11.68 190.46 14
37. 95 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H 1:04.64 1:08.91 2:13.55 203.17 13
38. 93 430770 MARCZEWSKI Maciej 1982 POL 1:05.81 1:08.50 2:14.31 208.33
39. 82 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:06.07 1:08.90 2:14.97 212.82 12
40. 91 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:05.35 1:09.87 2:15.22 214.52 11
41. 96 430813 GORSKI Filip 2000 POL 1:07.32 1:10.64 2:17.96 233.14
42. 98 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:07.72 1:12.05 2:19.77 245.45 10
Nedokočili 1. kolo    
  40 430781 APOLA Wiktor 1998 POL      
  57 54580 BAUER Manuel 2000 AUT      
  29 430778 BEBENEK Szymon 1998 POL      
  19 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
  83 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL      
  25 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  28 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL      
  51 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  94 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H      
  52 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  34 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  2 430762 JASICZEK Jedrzej 1997 POL      
  17 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  48 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  27 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL      
  86 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  39 430809 MATULKA Jakub 2000 POL      
  63 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  55 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT      
  71 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  32 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H      
  20 430802 PYJAS Pawel 1999 POL      
  73 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT      
  12 430610 STARZYK Pawel 1993 POL      
  37 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL      
  30 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
  85 151301 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P      
  53 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  80 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  68 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  7 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK      
  72 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR      
  49 430795 CHYC Alex 1999 POL      
  35 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  22 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL      
  45 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  60 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  38 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  87 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK      
  50 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M      
  56 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  64 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT      
  62 54546 STOIBER Mario 1999 AUT      
  90 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  13 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  89 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
Nestartovali v 1. kole    
  70 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  54 150400 DOLEŽEL Jiří 1980 CZE H      
  88 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  79 430779 KUCZANSKI Mieszko 1996 POL      
  65 700960 MESIARIK Adrián 1999 SVK      
  97 151254 REC Jan 1999 CZE T      
  84 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  61 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  69 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  47 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler