Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 1278
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 02.04.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 10.42 Aplikovaná penalizace 12.42
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 7 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 53.24 54.71 1:47.95 12.42 100
2. 5 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 53.53 54.88 1:48.41 16.60 80
3. 3 54438 PLOIER Andreas 1997 AUT 54.54 55.08 1:49.62 27.58
4. 9 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 53.87 55.91 1:49.78 29.03 60
5. 4 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 55.19 55.28 1:50.47 35.30 50
6. 6 54383 KOGLER Tobias 1996 AUT 54.94 55.68 1:50.62 36.66
7. 10 150834 ZIKA Adam 1989 CZE L 54.94 56.30 1:51.24 42.29 45
8. 17 54372 PFLUG Florian 1996 AUT 56.66 55.37 1:52.03 49.46
9. 12 54352 ORTNER Felix 1996 AUT 55.60 56.53 1:52.13 50.37
10. 16 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 56.24 55.98 1:52.22 51.18
11. 22 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 55.93 56.55 1:52.48 53.54 40
12. 21 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 56.12 56.74 1:52.86 56.99 36
13. 23 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT 56.40 56.50 1:52.90 57.36
14. 28 430783 HABDAS Piotr 1998 POL 56.71 56.24 1:52.95 57.81
15. 14 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 56.69 56.28 1:52.97 57.99
16. 33 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 56.79 56.28 1:53.07 58.90 32
17. 19 430778 BEBENEK Szymon 1998 POL 56.68 56.55 1:53.23 60.35
18. 11 430668 DZIEDZIC Andrzej 1995 POL 56.31 56.98 1:53.29 60.90
19. 18 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 56.07 57.25 1:53.32 61.17
20. 27 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 56.63 56.77 1:53.40 61.90
21. 26 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 56.47 56.94 1:53.41 61.99 29
22. 13 700868 FALAT Matej 1993 SVK 56.21 57.38 1:53.59 63.62
23. 35 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 57.11 56.91 1:54.02 67.53 26
24. 38 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 57.65 56.73 1:54.38 70.79
25. 42 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 57.79 56.64 1:54.43 71.25 24
26. 41 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 57.47 56.99 1:54.46 71.52
27. 39 430808 GRODECKI Jan 2000 POL 57.16 57.32 1:54.48 71.70
28. 40 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 57.99 57.66 1:55.65 82.32
29. 61 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 58.59 58.22 1:56.81 92.85
30. 32 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 58.67 58.73 1:57.40 98.21 22
31. 37 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 58.49 59.08 1:57.57 99.75 20
32. 45 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 58.89 59.12 1:58.01 103.75
33. 57 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 58.67 59.46 1:58.13 104.84 18
34. 62 430795 CHYC Alex 1999 POL 59.37 59.18 1:58.55 108.65
35. 44 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 59.08 59.69 1:58.77 110.65 16
36. 43 430809 MATULKA Jakub 2000 POL 59.05 1:00.09 1:59.14 114.01
37. 53 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M 1:00.05 59.55 1:59.60 118.18 15
38. 64 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:00.26 1:00.46 2:00.72 128.35 14
39. 68 430486 SOLTYS Jan 1986 POL 1:01.08 59.90 2:00.98 130.71
40. 66 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:01.54 1:00.42 2:01.96 139.61 13
41. 74 660026 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 1:01.20 1:00.77 2:01.97 139.70
42. 73 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR 1:01.32 1:01.20 2:02.52 144.69
43. 70 151224 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E 1:02.22 1:00.48 2:02.70 146.32 12
44. 72 660029 STARAZHENKA Dzmitry 2000 BLR 1:01.62 1:01.24 2:02.86 147.78
45. 79 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR 1:02.51 1:01.55 2:04.06 158.67
46. 71 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 1:01.87 1:02.40 2:04.27 160.58 11
47. 75 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:02.75 1:02.15 2:04.90 166.30
48. 65 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 1:00.82 1:04.60 2:05.42 171.02
49. 78 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:04.04 1:04.07 2:08.11 195.44 10
50. 85 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:04.52 1:04.03 2:08.55 199.43 9
51. 87 430817 MACHETA Wojciech 2000 POL 1:04.14 1:04.60 2:08.74 201.16
52. 83 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:05.46 1:04.29 2:09.75 210.33 8
53. 88 430813 GORSKI Filip 2000 POL 1:05.45 1:04.55 2:10.00 212.60
54. 84 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H 1:05.95 1:04.49 2:10.44 216.59 7
55. 82 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL 1:05.35 1:05.74 2:11.09 222.49
56. 92 151301 VOKÁČ Matěj 2000 CZE P 1:06.31 1:05.65 2:11.96 230.39 6
57. 89 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:06.94 1:05.62 2:12.56 235.84 5
58. 86 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A 1:06.55 1:06.38 2:12.93 239.20 4
59. 90 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:07.07 1:06.11 2:13.18 241.46 3
60. 91 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 1:07.60 1:07.06 2:14.66 254.90 2
Nedokočili 1. kolo    
  47 430781 APOLA Wiktor 1998 POL      
  80 151252 BAREŠ Petr 1999 CZE H      
  31 54549 BREITFUSS Maximilian 1999 AUT      
  54 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  59 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  55 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK P      
  56 430472 KLUSAK Michal 1990 POL      
  52 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  36 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  60 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL      
  51 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT      
  34 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  30 430610 STARZYK Pawel 1993 POL      
  77 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  15 54546 STOIBER Mario 1999 AUT      
  20 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  58 151201 SURKOŠ Matěj 1997 CZE B      
  76 690672 TELYCHUK Vasyl 1992 UKR      
Nedokočili 2. kolo    
  48 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL      
  69 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  63 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  2 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  29 430802 PYJAS Pawel 1999 POL      
  1 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT      
  49 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  46 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  25 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  24 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL      
  67 430801 MITAN Juliusz 1999 POL      
  50 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  8 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  81 151295 MALKUS David 2000 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler