Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP - FIS Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Sjezd Codex 1261
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 24.01.2017 Technický delegát NUTZ, Werner (AUT) 087
Vypočtená penalizace 16.38 Aplikovaná penalizace 19.38
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 700878 BENDÍK Martin 1993 SVK 1:03.12 1:03.93 2:07.05 19.38
2. 8 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 1:03.12 1:03.94 2:07.06 19.48 100
3. 5 430472 KLUSAK Michal 1990 POL 1:03.14 1:04.12 2:07.26 21.45
4. 7 103512 FRISCH Jeffrey 1984 CAN 1:03.35 1:04.15 2:07.50 23.81
5. 15 102271 HUDEC Jan 1981 CZE M 1:03.51 1:04.13 2:07.64 25.18 80
6. 10 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:03.64 1:04.15 2:07.79 26.66 60
7. 13 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 HUN 1:03.80 1:04.27 2:08.07 29.42
8. 9 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 1:04.03 1:04.84 2:08.87 37.29
9. 3 54545 KOEBERL Fabian 1999 AUT 1:03.88 1:05.27 2:09.15 40.04
10. 1 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:04.35 1:05.04 2:09.39 42.40 50
11. 17 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 1:04.51 1:05.17 2:09.68 45.26
12. 49 151001 RICHTER Daniel 1993 CZE U 1:04.55 1:05.44 2:09.99 48.31 45
13. 27 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:05.22 1:05.05 2:10.27 51.06 40
14. 23 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:04.75 1:05.62 2:10.37 52.04 36
15. 21 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 1:05.15 1:05.32 2:10.47 53.03
16. 16 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:04.92 1:05.56 2:10.48 53.13 32
17. 12 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:05.29 1:05.32 2:10.61 54.41 29
18. 20 240139 KEKESI Marton 1995 HUN 1:05.02 1:05.73 2:10.75 55.78
19. 29 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 1:05.22 1:05.67 2:10.89 57.16 26
20. 28 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:05.70 1:05.20 2:10.90 57.26 24
21. 14 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 1:04.67 1:06.28 2:10.95 57.75 22
22. 18 240149 NAGY Bence 1998 HUN 1:05.58 1:05.48 2:11.06 58.83
23. 11 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 1:05.45 1:05.67 2:11.12 59.42 20
24. 4 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:05.77 1:05.51 2:11.28 61.00
25. 26 430629 KUBALA Robert 1992 POL 1:05.55 1:05.74 2:11.29 61.10
26. 35 54575 ROSA Antonio 2000 AUT 1:05.77 1:05.79 2:11.56 63.75
27. 19 6292774 ZISCHG Martin 1998 ITA 1:05.67 1:05.90 2:11.57 63.85
28. 48 54581 NEUMANN Tobias 2000 AUT 1:05.65 1:06.16 2:11.81 66.21
29. 6 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 1:05.91 1:06.05 2:11.96 67.69 18
30. 24 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:06.06 1:06.29 2:12.35 71.52 16
31. 39 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:06.11 1:06.79 2:12.90 76.94 15
32. 22 6293313 LOCHMANN Simon 1999 ITA 1:06.26 1:06.80 2:13.06 78.51
33. 41 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:06.41 1:06.66 2:13.07 78.61 14
34. 57 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 1:06.56 1:06.87 2:13.43 82.15 13
35. 25 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A 1:06.66 1:07.21 2:13.87 86.48 12
36. 45 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 1:06.59 1:07.32 2:13.91 86.87
37. 46 54580 BAUER Manuel 2000 AUT 1:06.37 1:07.66 2:14.03 88.05
38. 55 700967 KOŠÍK Tomáš 2000 SVK 1:06.52 1:07.79 2:14.31 90.81
39. 59 660025 CHERTSIN Uladzislau 1998 BLR 1:07.06 1:07.73 2:14.79 95.53
40. 47 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:07.27 1:08.51 2:15.78 105.27 11
41. 36 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:07.12 1:08.71 2:15.83 105.76 10
42. 54 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 1:07.10 1:09.06 2:16.16 109.01 9
43. 56 54582 FRANK Moritz 2000 AUT 1:08.13 1:08.12 2:16.25 109.90
43. 43 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:08.07 1:08.18 2:16.25 109.90 8
45. 52 6293229 ATZWANGER Noah 1999 ITA 1:07.70 1:08.57 2:16.27 110.09
46. 38 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 1:07.54 1:08.89 2:16.43 111.67
47. 50 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 1:07.26 1:09.45 2:16.71 114.42
48. 37 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:07.68 1:09.11 2:16.79 115.21
49. 32 660026 ZVERNIK Vlad 1998 BLR 1:08.68 1:09.31 2:17.99 127.01
50. 30 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 1:09.14 1:09.12 2:18.26 129.67 7
51. 58 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:09.59 1:09.00 2:18.59 132.92
52. 40 151252 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:09.23 1:10.16 2:19.39 140.79 6
53. 53 660023 CHERTSIN Daniil 1997 BLR 1:09.41 1:10.12 2:19.53 142.17
54. 34 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 1:10.37 1:10.12 2:20.49 151.61 5
55. 51 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 1:10.17 1:10.60 2:20.77 154.37 4
56. 31 151309 MUDRA Petr 1978 CZE A 1:11.45 1:11.77 2:23.22 178.47 3
57. 33 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:11.63 1:11.69 2:23.32 179.45 2
58. 44 6292853 BERSEZIO Erik 1998 ITA 1:12.85 1:12.71 2:25.56 201.49
Nestartovali v 1. kole    
  42 150774 KUREŠ Jindřich 1980 CZE Z      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler