Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini cup 2017 - Medvědín - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 2015
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 11.03.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 72 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 1:00.53 - 1:00.53 50
2. 71 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 1:01.07 - 1:01.07 45
3. 85 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 1:01.23 - 1:01.23 40
4. 75 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 1:02.07 - 1:02.07 36
5. 160 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 1:03.12 - 1:03.12 33
6. 136 770695 JANDA David 2007 CZE P 1:03.44 - 1:03.44 30
7. 83 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 1:03.63 - 1:03.63 28
8. 150 - ŠMALCS Georgs 2007 LAT 1:03.66 - 1:03.66
9. 77 770891 ŠELIGA Teodor 2007 CZE B 1:03.71 - 1:03.71 26
10. 80 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 1:04.30 - 1:04.30 24
11. 81 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 1:05.46 - 1:05.46 22
12. 139 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L 1:05.79 - 1:05.79 20
13. 74 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 1:06.26 - 1:06.26 19
14. 105 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 1:06.76 - 1:06.76 18
15. 103 770972 SMETÁNKA Mikuláš 0 CZE H 1:06.82 - 1:06.82 17
16. 96 770925 BARTÁK Kryštof 2007 CZE H 1:06.87 - 1:06.87 16
17. 104 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 1:07.35 - 1:07.35 15
18. 89 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 1:07.48 - 1:07.48 14
19. 99 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 1:07.91 - 1:07.91 13
20. 78 772138 POUR Jan 2007 CZE H 1:08.15 - 1:08.15 12
21. 95 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 1:08.56 - 1:08.56 11
22. 82 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 1:08.73 - 1:08.73 10
23. 93 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 1:08.95 - 1:08.95 9
24. 143 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 1:09.35 - 1:09.35 8
25. 100 770976 TUČEK Šimon 2007 CZE H 1:09.53 - 1:09.53 7
26. 106 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 1:10.02 - 1:10.02 6
27. 117 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 1:10.23 - 1:10.23 5
28. 101 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 1:10.32 - 1:10.32 4
29. 126 772420 ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE H 1:10.36 - 1:10.36 3
30. 147 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 1:10.55 - 1:10.55 2
31. 121 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L 1:11.09 - 1:11.09 1
32. 144 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 1:11.20 - 1:11.20
33. 109 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 1:11.36 - 1:11.36
34. 162 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 1:11.45 - 1:11.45
35. 154 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A 1:12.35 - 1:12.35
36. 79 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 1:12.44 - 1:12.44
37. 152 772373 PRŮŠA Marek 2009 CZE H 1:12.52 - 1:12.52
38. 153 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 1:12.64 - 1:12.64
39. 146 772135 BEČKA Matouš 2007 CZE S 1:12.83 - 1:12.83
40. 115 - BENDIX Tobias 2007 CZE 1:13.41 - 1:13.41
41. 132 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A 1:13.76 - 1:13.76
42. 120 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:14.39 - 1:14.39
43. 73 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 1:14.57 - 1:14.57
44. 107 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 1:14.81 - 1:14.81
45. 141 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 1:15.24 - 1:15.24
46. 124 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H 1:15.89 - 1:15.89
47. 149 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 1:16.21 - 1:16.21
48. 86 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 1:18.28 - 1:18.28
49. 164 772386 KODADA Jan 2009 CZE H 1:18.43 - 1:18.43
50. 88 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 1:18.80 - 1:18.80
51. 163 772419 HŘEBÍČEK Bruno 2010 CZE A 1:18.89 - 1:18.89
52. 133 772425 DOHNAL Tobiáš 2009 CZE A 1:19.55 - 1:19.55
53. 129 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 1:19.88 - 1:19.88
54. 155 772410 ŠTĚPÁNEK Adam 2008 CZE H 1:20.16 - 1:20.16
55. 84 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 1:20.44 - 1:20.44
56. 158 772416 ZOUHAR Oliver 2010 CZE S 1:20.91 - 1:20.91
57. 94 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 1:22.03 - 1:22.03
58. 156 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:22.12 - 1:22.12
59. 128 772440 HEDRLÍN Tony 2009 CZE H 1:22.82 - 1:22.82
60. 157 772306 HULA Ondřej 2010 CZE T 1:23.09 - 1:23.09
61. 118 770973 ČERNÝ Tomáš 2007 CZE H 1:23.40 - 1:23.40
62. 151 772414 BÍLÝ Ondřej 2009 CZE A 1:24.56 - 1:24.56
63. 137 772307 PECHÁČ Šimon 2011 CZE A 1:25.73 - 1:25.73
64. 111 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:27.07 - 1:27.07
65. 119 772411 MARTÍNEK Matěj 2009 CZE S 1:30.79 - 1:30.79
66. 130 772148 HRABA Richard 2009 CZE A 1:36.13 - 1:36.13
67. 122 - BODLÁK Vincent 2010 CZE 1:36.86 - 1:36.86
68. 113 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A 1:42.44 - 1:42.44
69. 166 772145 TUPEC Timotej 2011 CZE A 1:58.76 - 1:58.76
Nedokočili 1. kolo  
  98 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J    
  145 772308 BURKERT Matěj 2011 CZE A    
  76 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A    
  131 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A    
  161 772408 HLAVÁČ Jan 2011 CZE H    
  135 772409 HLAVÁČ Matěj 2011 CZE H    
  159 772305 HULA Vojtěch 2007 CZE T    
  87 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J    
  138 - PAVELEC David 2010 CZE    
  112 - PLAČEK Kamil 2010 CZE    
  91 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  108 772043 BROŽ Lukáš 2008 CZE H    
  116 772141 DLOUHÝ Petr 2007 CZE H    
  97 770720 MALÝ Ondřej 2007 CZE L    
  110 772401 MAŘAS Jakub 2009 CZE H    
  134 772062 NEUMAN Jan 2007 CZE H    
  125 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  167 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler