Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini cup 2017 - Medvědín - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 2016
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu PAP
Datum 11.03.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 235 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 53.14 - 53.14 50
2. 236 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 53.26 - 53.26 45
3. 243 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 54.28 - 54.28 40
4. 233 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 54.30 - 54.30 36
5. 242 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 54.47 - 54.47 33
6. 245 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 54.84 - 54.84 30
7. 241 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 55.73 - 55.73 28
8. 237 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 55.97 - 55.97 26
9. 238 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 56.06 - 56.06 24
10. 232 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 57.22 - 57.22 22
11. 246 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 57.65 - 57.65 20
12. 231 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 57.81 - 57.81 19
13. 240 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 57.86 - 57.86 18
14. 255 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 58.32 - 58.32 17
15. 277 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 58.36 - 58.36 16
16. 258 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 58.50 - 58.50 15
17. 256 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 59.20 - 59.20 14
18. 263 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 1:00.05 - 1:00.05 13
19. 252 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:00.23 - 1:00.23 12
20. 251 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A 1:00.36 - 1:00.36 11
21. 262 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:00.66 - 1:00.66 10
22. 257 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 1:00.70 - 1:00.70 9
23. 249 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 1:00.73 - 1:00.73 8
24. 272 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 1:01.20 - 1:01.20 7
25. 266 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 1:01.25 - 1:01.25 6
26. 267 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 1:01.52 - 1:01.52 5
27. 268 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 1:02.42 - 1:02.42 4
28. 281 770301 HRUBÝ Filip 2006 CZE H 1:03.13 - 1:03.13 3
29. 283 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H 1:03.26 - 1:03.26 2
30. 276 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A 1:03.63 - 1:03.63 1
31. 286 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 1:03.65 - 1:03.65
32. 270 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 1:05.01 - 1:05.01
33. 274 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H 1:05.25 - 1:05.25
34. 271 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 1:06.53 - 1:06.53
35. 269 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 1:06.94 - 1:06.94
36. 282 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:10.02 - 1:10.02
Nedokočili 1. kolo  
  275 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J    
  259 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H    
  234 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A    
  244 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H    
  254 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B    
  248 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A    
  247 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S    
  280 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  278 772287 BRÁT Štěpán 2006 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  265 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H    
  253 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz