Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Vitalini cup - finále - STOH - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 2020
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu PAP
Datum 25.03.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 224 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 30.03 - 30.03 50
2. 232 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 30.46 - 30.46 45
3. 226 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 30.92 - 30.92 40
4. 225 770876 FIALA Matěj 2006 CZE J 31.30 - 31.30 36
5. 235 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 31.34 - 31.34 33
6. 228 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L 31.37 - 31.37 30
7. 233 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 31.47 - 31.47 28
8. 234 770622 DOLEŽAL Lukáš 2006 CZE H 31.95 - 31.95 26
9. 248 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 32.02 - 32.02 24
10. 230 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 32.06 - 32.06 22
11. 241 770664 JOZL David 2005 CZE J 32.43 - 32.43 20
12. 227 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 32.49 - 32.49 19
13. 245 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 33.27 - 33.27 18
14. 223 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 33.31 - 33.31 17
15. 231 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE A 33.48 - 33.48 16
16. 239 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 33.65 - 33.65 15
17. 256 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 33.84 - 33.84 14
18. 250 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 34.09 - 34.09 13
19. 247 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 34.19 - 34.19 12
20. 244 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 34.27 - 34.27 11
21. 265 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE A 34.37 - 34.37 10
22. 257 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 34.48 - 34.48 9
23. 222 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 34.58 - 34.58 8
24. 242 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 34.61 - 34.61 7
25. 238 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE H 34.69 - 34.69 6
26. 249 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 35.14 - 35.14 5
27. 246 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 35.26 - 35.26 4
28. 253 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A 35.46 - 35.46 3
29. 269 770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 CZE H 35.97 - 35.97 2
30. 263 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 36.59 - 36.59 1
31. 258 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H 36.61 - 36.61
32. 273 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 36.80 - 36.80
33. 254 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 36.85 - 36.85
34. 271 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 36.99 - 36.99
35. 276 770297 MEDLÍK Jiří 2005 CZE H 37.05 - 37.05
36. 261 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A 37.58 - 37.58
37. 274 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 38.15 - 38.15
38. 259 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H 38.81 - 38.81
39. 268 999997 VYSKOČIL Jakub 2006 CZE 39.51 - 39.51
40. 262 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 40.00 - 40.00
41. 252 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 41.56 - 41.56
42. 267 770663 KOPECKÝ Oskar 2006 CZE H 54.12 - 54.12
Nedokočili 1. kolo  
  237 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H    
  221 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A    
  260 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H    
  229 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  240 770292 BRUCKNER Filip 2006 CZE A    
  272 772100 PODSTATA Oliver 2006 CZE H    
  236 772112 VALENTA Lukáš 2005 CZE S    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  270 770293 ROZEHNAL Michal 2005 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler