Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2023
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 07.01.2017 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 25.64 Aplikovaná penalizace 35.64
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 61 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 49.16 49.27 1:38.43 35.64
2. 3 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 49.43 50.15 1:39.58 47.09
3. 69 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 49.90 50.09 1:39.99 51.17
4. 62 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 49.74 50.44 1:40.18 53.06
5. 64 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 49.79 50.84 1:40.63 57.54
6. 74 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 50.40 50.47 1:40.87 59.93
7. 63 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 50.58 50.86 1:41.44 65.61
8. 73 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 51.53 51.19 1:42.72 78.35
9. 70 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L 51.28 51.54 1:42.82 79.35
10. 65 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 51.93 51.49 1:43.42 85.32
11. 13 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 51.45 52.04 1:43.49 86.02
12. 71 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 52.05 51.53 1:43.58 86.92
13. 67 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 51.64 52.15 1:43.79 89.01
14. 75 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 51.56 52.27 1:43.83 89.40
15. 77 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 52.41 52.98 1:45.39 104.94
16. 79 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 52.76 52.71 1:45.47 105.73
17. 53 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 52.84 53.75 1:46.59 116.88
18. 80 700910 PYTLÍK Martin 2001 CZE P 53.11 53.59 1:46.70 117.98
19. 10 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 52.78 54.15 1:46.93 120.27
20. 9 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 51.50 55.76 1:47.26 123.55
21. 81 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 53.24 54.64 1:47.88 129.73
22. 91 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L 53.53 55.66 1:49.19 142.77
23. 76 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 54.30 55.12 1:49.42 145.06
24. 27 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 54.22 55.47 1:49.69 147.75
25. 15 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 54.49 55.75 1:50.24 153.22
26. 29 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 54.64 55.90 1:50.54 156.21
27. 84 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H 54.44 56.19 1:50.63 157.11
28. 24 772341 JELÍNEK Jáchym 2003 CZE L 54.60 56.40 1:51.00 160.79
29. 6 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 54.76 56.44 1:51.20 162.78
30. 42 772343 RAŠKA Matěj 2003 CZE L 55.25 55.97 1:51.22 162.98
31. 45 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 55.28 56.14 1:51.42 164.97
32. 4 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 54.16 57.32 1:51.48 165.57
33. 35 772346 ZACHOVAL Richard 2003 CZE L 55.06 56.76 1:51.82 168.96
34. 7 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 54.90 57.35 1:52.25 173.24
35. 43 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 56.01 56.37 1:52.38 174.53
36. 22 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 55.45 57.22 1:52.67 177.42
37. 83 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 55.85 57.30 1:53.15 182.20
38. 86 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 55.45 57.93 1:53.38 184.49
39. 12 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 54.80 58.78 1:53.58 186.48
40. 32 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 56.55 57.76 1:54.31 193.75
41. 17 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 57.22 58.33 1:55.55 206.09
42. 14 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 56.89 59.27 1:56.16 212.17
43. 54 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 57.46 58.96 1:56.42 214.75
44. 1 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 57.42 59.09 1:56.51 215.65
45. 19 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 57.42 59.43 1:56.85 219.04
46. 30 770859 HROUDA František 2004 CZE H 58.10 58.91 1:57.01 220.63
47. 90 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 57.94 59.10 1:57.04 220.93
48. 39 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 57.08 1:00.89 1:57.97 230.19
49. 56 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 57.95 1:00.72 1:58.67 237.16
49. 38 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 58.41 1:00.26 1:58.67 237.16
51. 37 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L 58.56 1:01.70 2:00.26 252.99
52. 47 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 58.55 1:02.44 2:00.99 260.25
53. 41 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:00.37 1:00.88 2:01.25 262.84
54. 36 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 1:02.40 1:03.22 2:05.62 306.35
55. 49 770037 HANYK roman 2004 CZE L 1:02.15 1:05.55 2:07.70 327.06
56. 33 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 1:04.58 1:04.75 2:09.33 343.29
57. 50 770644 KRATOCHVÍL Filip 2004 CZE M 1:19.46 1:17.32 2:36.78 616.59
Nedokočili 1. kolo  
  8 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  68 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  16 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  89 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H    
  78 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H    
  25 770157 PETRECKÝ Dominik 2004 CZE H    
Nedokočili 2. kolo  
  72 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  2 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A    
  18 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  28 772342 LOMSKÝ Jakub 2003 CZE L    
  11 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
  20 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler