Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 7025
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 08.01.2017 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 28.23 Aplikovaná penalizace 38.23
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 55 605914 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 46.88 48.37 1:35.25 38.23
2. 61 415506 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 47.44 48.38 1:35.82 42.54
3. 57 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 47.60 49.14 1:36.74 49.49
4. 63 115609 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 48.86 50.90 1:39.76 72.32
5. 5 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 49.01 51.13 1:40.14 75.19
6. 58 605802 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 50.10 50.94 1:41.04 82.00
7. 52 205723 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE H 49.86 51.48 1:41.34 84.26
8. 7 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 49.78 52.74 1:42.52 93.18
9. 59 325106 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 50.05 52.55 1:42.60 93.79
10. 23 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 51.60 51.62 1:43.22 98.48
11. 102 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 50.49 52.87 1:43.36 99.53
12. 51 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 50.57 52.81 1:43.38 99.69
13. 65 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 52.06 53.12 1:45.18 113.29
14. 6 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 51.98 54.68 1:46.66 124.48
15. 56 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 53.59 53.85 1:47.44 130.37
16. 26 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 52.92 55.71 1:48.63 139.37
17. 28 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 53.43 55.25 1:48.68 139.75
18. 9 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 54.60 54.83 1:49.43 145.42
19. 12 425202 PETERKOVÁ Natálie 2003 CZE L 54.59 55.79 1:50.38 152.60
20. 78 605919 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 54.97 55.43 1:50.40 152.75
21. 1 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 55.49 55.45 1:50.94 156.83
22. 32 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 56.15 55.70 1:51.85 163.71
23. 92 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 55.70 56.99 1:52.69 170.06
24. 19 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 55.16 57.84 1:53.00 172.40
25. 91 - VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE 58.04 56.80 1:54.84 186.31
26. 82 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 57.42 58.75 1:56.17 196.37
27. 86 755407 JANDOVÁ Markéta 2001 CZE C 1:00.00 56.46 1:56.46 198.56
28. 20 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 57.95 59.68 1:57.63 207.40
29. 81 885641 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 CZE A 58.11 59.75 1:57.86 209.14
30. 76 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 56.92 1:01.77 1:58.69 215.41
31. 85 885949 SLAVÍKOVÁ Anna 2001 CZE H 58.84 1:00.29 1:59.13 218.74
32. 27 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE E 58.85 1:00.55 1:59.40 220.78
33. 30 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 59.43 1:00.30 1:59.73 223.28
34. 34 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 58.16 1:01.82 1:59.98 225.17
35. 75 885132 MIČÁNKOVÁ Nela 2002 CZE H 58.74 1:01.56 2:00.30 227.58
36. 13 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 59.12 1:02.14 2:01.26 234.84
37. 39 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 59.66 1:03.05 2:02.71 245.80
38. 33 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 1:00.58 1:03.59 2:04.17 256.84
39. 18 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 1:00.29 1:04.91 2:05.20 264.62
40. 16 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 1:01.56 1:04.09 2:05.65 268.03
41. 38 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S 1:01.53 1:05.68 2:07.21 279.82
42. 89 886103 LIPAVSKÁ Klára 2002 CZE K 1:05.04 1:06.84 2:11.88 315.12
43. 90 885871 UHLÍŘOVÁ Eva 2001 CZE U 1:05.92 1:09.93 2:15.85 345.13
Nedokočily 1. kolo  
  67 905800 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  87 885193 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE A    
  69 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H    
  77 885306 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A    
  66 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A    
  62 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
  74 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  88 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A    
  84 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U    
  154 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
  10 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A    
  60 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A    
  11 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A    
  79 885373 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  8 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A    
  4 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H    
  64 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  72 885017 SEMERÁKOVÁ Johana 2002 CZE H    
  70 885262 SIKOROVÁ Klára 2002 CZE J    
  22 885338 ŠIMONKOVÁ Terezie 2004 CZE K    
  35 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A    
Nestartovaly v 2. kole  
  80 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  83 885469 KRČÁLOVÁ Hanka 2002 CZE J    
  36 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H    
  37 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  24 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler