Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 - Herlíkovice

Disciplína Slalom Codex 2034
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 12.03.2017 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 43.52 Aplikovaná penalizace 53.52
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 77 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 40.31 40.20 1:20.51 53.52
2. 90 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 40.98 39.62 1:20.60 54.32
3. 71 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 40.79 40.00 1:20.79 56.02
4. 78 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 41.40 39.73 1:21.13 59.06
5. 92 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 41.85 40.03 1:21.88 65.77
6. 7 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 40.79 41.11 1:21.90 65.95
7. 85 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 41.50 40.42 1:21.92 66.13
8. 86 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 41.31 40.62 1:21.93 66.22
9. 76 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 41.77 41.66 1:23.43 79.63
10. 14 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 41.29 42.15 1:23.44 79.72
11. 80 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 42.40 41.26 1:23.66 81.69
12. 1 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 41.73 42.38 1:24.11 85.71
13. 4 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 42.13 42.14 1:24.27 87.15
14. 83 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 43.29 41.69 1:24.98 93.50
15. 87 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 43.35 41.94 1:25.29 96.27
16. 93 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 42.88 42.78 1:25.66 99.58
17. 153 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 43.39 42.75 1:26.14 103.87
18. 91 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 43.18 43.31 1:26.49 107.00
19. 12 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 43.32 43.75 1:27.07 112.19
20. 95 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 43.39 43.80 1:27.19 113.26
21. 8 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 42.82 44.47 1:27.29 114.15
22. 96 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 43.83 43.77 1:27.60 116.93
23. 97 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 44.34 43.73 1:28.07 121.13
24. 10 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 43.27 44.92 1:28.19 122.20
25. 9 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 43.82 44.77 1:28.59 125.78
26. 13 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 44.49 44.18 1:28.67 126.49
27. 100 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H 45.12 44.15 1:29.27 131.86
28. 20 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 44.75 44.65 1:29.40 133.02
29. 6 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 44.91 44.68 1:29.59 134.72
30. 52 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 44.67 45.81 1:30.48 142.68
31. 11 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 44.82 45.69 1:30.51 142.95
32. 18 770859 HROUDA František 2004 CZE H 45.45 45.44 1:30.89 146.35
33. 155 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 45.69 45.49 1:31.18 148.94
34. 17 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 46.04 45.83 1:31.87 155.11
35. 2 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 45.24 46.68 1:31.92 155.56
36. 22 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 45.50 46.90 1:32.40 159.85
37. 26 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 46.43 46.21 1:32.64 162.00
38. 23 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 46.01 46.69 1:32.70 162.54
39. 24 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 46.17 46.79 1:32.96 164.86
40. 19 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 46.58 47.00 1:33.58 170.40
41. 168 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 46.77 47.55 1:34.32 177.02
42. 29 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 46.94 47.44 1:34.38 177.56
43. 154 600707 KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 CZE S 48.12 46.61 1:34.73 180.69
44. 99 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 47.91 47.53 1:35.44 187.04
45. 28 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 47.54 48.57 1:36.11 193.03
46. 37 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 47.16 49.93 1:37.09 201.79
47. 39 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 47.77 49.42 1:37.19 202.69
48. 40 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 48.08 49.24 1:37.32 203.85
49. 165 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 48.60 49.07 1:37.67 206.98
50. 169 310434 LOJKA Jan 2002 CZE A 49.34 49.38 1:38.72 216.37
51. 156 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 49.41 49.32 1:38.73 216.46
52. 160 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C 49.93 49.49 1:39.42 222.63
53. 66 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E 51.06 48.77 1:39.83 226.30
54. 25 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 46.72 53.36 1:40.08 228.53
55. 63 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 49.55 50.73 1:40.28 230.32
56. 31 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 49.32 51.45 1:40.77 234.70
57. 164 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 50.62 50.33 1:40.95 236.31
58. 41 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 49.61 51.89 1:41.50 241.23
59. 163 600810 KLENOVEC Šimon 2002 CZE S 50.86 51.32 1:42.18 247.31
60. 34 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 50.70 51.68 1:42.38 249.10
61. 38 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 52.27 53.43 1:45.70 278.79
62. 55 770561 JIRKOVSKÝ Filip 2003 CZE K 52.26 53.75 1:46.01 281.57
63. 46 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 53.05 54.55 1:47.60 295.79
64. 44 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 54.69 53.75 1:48.44 303.30
65. 57 770563 ČEPIČKA Ladislav 2003 CZE K 54.61 54.54 1:49.15 309.65
66. 49 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 54.77 54.83 1:49.60 313.67
67. 42 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 53.77 57.02 1:50.79 324.31
68. 47 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 54.41 56.53 1:50.94 325.66
69. 50 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 56.39 54.59 1:50.98 326.01
70. 33 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 51.44 59.64 1:51.08 326.91
71. 58 770564 TURČIN Jan 2004 CZE K 55.25 56.34 1:51.59 331.47
72. 64 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 56.97 57.39 1:54.36 356.24
73. 48 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 57.28 59.18 1:56.46 375.02
74. 170 770560 KŘIKLAVA Jakub 2001 CZE K 50.77 1:07.26 1:58.03 389.06
75. 51 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 1:08.59 54.92 2:03.51 438.07
76. 171 770740 SAMEK Šimon 2002 CZE K 1:11.76 53.37 2:05.13 452.56
77. 65 770814 ŠAFRÁNEK Kryštof 2003 CZE A 57.39 1:09.92 2:07.31 472.05
Nedokočili 1. kolo  
  56 770562 DLABAČ Marek 2003 CZE K    
  21 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  15 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  151 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H    
  60 110616 MARTINČA David 2004 CZE A    
  36 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  88 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  3 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z    
  159 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J    
  59 770408 KOZMA Jakub 2003 CZE K    
  84 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L    
  98 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U    
  82 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  73 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  94 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  74 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L    
  53 770037 HANYK roman 2004 CZE L    
  161 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H    
  54 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H    
  27 770039 KAŠŤÁK Matyáš 2004 CZE L    
  72 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B    
  81 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  62 772068 MACKO Tomáš 2004 CZE H    
  35 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
  152 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H    
  61 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A    
  30 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H    
  89 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H    
  158 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
  79 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L    
  162 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C    
  75 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S    
  45 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Nestartovali v 2. kole  
  167 770733 BAJER Jan 2001 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  43 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H    
  5 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H    
  157 700910 PYTLÍK Martin 2001 CZE P    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  32 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  166 420029 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L    
  70 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz