Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 finále - STOH - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 2038
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 09.04.2017 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace -0.68 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 49 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 33.19 34.19 1:07.38 10.00
2. 47 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 33.90 35.35 1:09.25 37.20
3. 54 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 34.40 35.62 1:10.02 48.40
4. 44 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 34.63 35.83 1:10.46 54.80
5. 41 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 34.51 36.73 1:11.24 66.14
6. 14 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 35.66 35.77 1:11.43 68.90
7. 53 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 35.42 36.44 1:11.86 75.16
8. 46 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 35.16 37.12 1:12.28 81.27
9. 51 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 36.29 37.56 1:13.85 104.10
10. 15 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 36.05 37.98 1:14.03 106.72
11. 57 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 36.69 38.03 1:14.72 116.76
12. 7 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 36.76 38.46 1:15.22 124.03
13. 4 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 36.50 38.81 1:15.31 125.34
14. 6 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 36.88 38.90 1:15.78 132.17
15. 11 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 36.50 39.34 1:15.84 133.05
16. 58 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 37.37 38.55 1:15.92 134.21
17. 10 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 36.77 39.16 1:15.93 134.35
18. 62 770405 RYVOLA Matěj 2001 CZE L 37.14 38.80 1:15.94 134.50
19. 17 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 38.20 39.30 1:17.50 157.19
20. 16 770859 HROUDA František 2004 CZE H 37.96 39.65 1:17.61 158.79
21. 29 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 38.14 39.66 1:17.80 161.55
22. 68 110722 PTÁČEK Oldřich 2001 CZE A 38.59 39.41 1:18.00 164.46
23. 66 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 38.61 39.72 1:18.33 169.26
24. 12 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 38.89 40.23 1:19.12 180.75
25. 64 770071 ŠLÉGL Michal 2002 CZE A 38.43 41.40 1:19.83 191.08
26. 60 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 38.56 41.70 1:20.26 197.33
27. 61 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 40.17 40.71 1:20.88 206.35
28. 31 770870 MORAVEC Aleš 2004 CZE H 41.52 42.74 1:24.26 255.51
29. 32 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 41.44 42.85 1:24.29 255.95
30. 27 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 41.71 43.87 1:25.58 274.71
31. 34 772139 BÍNA Marek 2004 CZE H 41.72 44.13 1:25.85 278.63
32. 33 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 42.33 44.19 1:26.52 288.38
33. 28 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 41.72 44.96 1:26.68 290.71
Nedokočili 1. kolo  
  30 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  63 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H    
  56 110726 DRHA Adam 2001 CZE H    
  2 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  50 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  21 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A    
  1 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
  22 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  24 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H    
  25 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  18 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H    
  52 420025 SAMOHEL Richard 2001 CZE L    
  35 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L    
  20 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Nedokočili 2. kolo  
  23 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  19 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E    
  13 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H    
  59 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  42 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H    
  48 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler