Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

STOECKLI CUP 2017 finále - STOH - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 7036
Věková kategorie Žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 09.04.2017 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 12.30 Aplikovaná penalizace 22.30
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 63 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B 34.48 35.18 1:09.66 22.30
2. 71 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 34.98 36.30 1:11.28 45.09
3. 10 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 35.02 36.85 1:11.87 53.39
4. 72 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 35.67 36.44 1:12.11 56.77
5. 69 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 35.43 36.71 1:12.14 57.19
6. 79 885078 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 35.84 36.74 1:12.58 63.38
7. 14 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 35.67 37.39 1:13.06 70.13
8. 12 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 36.08 36.99 1:13.07 70.27
9. 11 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 36.09 37.05 1:13.14 71.26
10. 3 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 37.05 37.38 1:14.43 89.41
11. 62 415810 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L 36.68 37.76 1:14.44 89.55
12. 13 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 36.49 38.22 1:14.71 93.35
13. 73 325105 LAIN Viktorie 2001 CZE H 37.41 37.42 1:14.83 95.03
14. 6 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 37.02 37.87 1:14.89 95.88
15. 4 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 37.02 37.99 1:15.01 97.57
16. 8 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 37.92 38.82 1:16.74 121.90
17. 68 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 38.29 38.64 1:16.93 124.58
18. 16 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 38.19 38.83 1:17.02 125.84
19. 76 885064 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 38.03 39.26 1:17.29 129.64
20. 22 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 38.31 39.02 1:17.33 130.20
21. 86 885218 KARÁSKOVÁ Natálie 2002 CZE A 38.31 39.54 1:17.85 137.52
22. 82 325508 KORNFELDOVÁ Nathally Sarah 2001 CZE H 38.70 39.46 1:18.16 141.88
23. 80 885077 BRUCKNEROVÁ Adéla 2001 CZE A 38.83 39.64 1:18.47 146.24
24. 20 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 38.82 39.89 1:18.71 149.62
25. 29 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 38.57 40.32 1:18.89 152.15
26. 15 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 38.80 40.18 1:18.98 153.42
27. 88 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 38.82 40.20 1:19.02 153.98
28. 85 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 39.06 40.23 1:19.29 157.78
29. 18 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 38.90 40.41 1:19.31 158.06
30. 94 885193 HAMANNOVÁ Anna 2001 CZE A 39.24 40.77 1:20.01 167.91
31. 34 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 39.63 40.70 1:20.33 172.41
32. 25 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 39.04 41.36 1:20.40 173.39
33. 19 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 39.72 41.05 1:20.77 178.60
34. 30 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 39.11 41.71 1:20.82 179.30
35. 26 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 39.89 41.04 1:20.93 180.85
36. 36 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 40.24 40.82 1:21.06 182.68
37. 21 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 40.19 41.14 1:21.33 186.48
38. 40 885950 KUMPRECHTOVÁ Kateřina 2004 CZE J 40.43 41.44 1:21.87 194.07
39. 35 885413 PLÁTENKOVÁ Tereza 2003 CZE A 40.56 41.55 1:22.11 197.45
40. 39 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 40.26 42.76 1:23.02 210.25
41. 38 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 41.15 42.32 1:23.47 216.58
42. 33 885881 KRISTL Anouk 2003 CZE A 41.35 42.32 1:23.67 219.40
43. 44 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 40.79 43.08 1:23.87 222.21
44. 37 885963 KOPECKÁ Simona 2003 CZE E 40.80 43.25 1:24.05 224.74
45. 42 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 42.90 42.91 1:25.81 249.50
46. 51 885965 SOBOTKOVÁ Dorota 2004 CZE E 42.92 45.55 1:28.47 286.93
47. 45 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 43.91 46.48 1:30.39 313.94
48. 50 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 46.31 46.24 1:32.55 344.32
Nedokočily 1. kolo  
  61 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E    
  70 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H    
  5 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A    
  78 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A    
  1 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L    
  2 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L    
  81 885499 RICHTEROVÁ Sophie Lea 2001 CZE A    
  67 125600 ROUBALOVÁ Bára 2002 CZE A    
  17 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A    
  75 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A    
  93 886083 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A    
Nedokočily 2. kolo  
  90 770164 KALLYN Alla 2001 CZE H    
  95 885054 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  77 885323 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U    
  23 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H    
  48 115607 MAKOVCOVÁ Veronika 2003 CZE A    
  87 515114 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U    
  41 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE E    
  7 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H    
  92 885949 SLAVÍKOVÁ Anna 2001 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  66 325102 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz