Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Mistrovství Prahy PAP - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 7038
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 03.02.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 47 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 37.20 - 37.20
2. 43 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 37.65 - 37.65
3. 53 885392 RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 CZE L 37.67 - 37.67
4. 89 885512 NOVAKOVSKÁ Adéla 2008 CZE U 37.96 - 37.96
5. 13 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 CZE H 38.04 - 38.04
6. 55 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 39.00 - 39.00
7. 72 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H 39.68 - 39.68
8. 54 885680 PAGÁČOVÁ Ella 2008 CZE A 40.06 - 40.06
9. 81 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE A 40.07 - 40.07
10. 75 885555 HLINĚNÁ Mahu 2007 CZE H 40.44 - 40.44
11. 64 885517 DRHOVÁ Eva 2008 CZE H 41.02 - 41.02
12. 57 885753 ČERMÁKOVÁ Lucie 2008 CZE B 41.11 - 41.11
12. 10 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 CZE H 41.11 - 41.11
14. 84 885430 GEFFERTOVÁ Agáta 2007 CZE A 41.21 - 41.21
15. 40 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H 41.61 - 41.61
16. 85 - POLÁKOVÁ Pavlína 2007 CZE 41.85 - 41.85
17. 56 885507 ZVÍŘECÍ Martina 2008 CZE A 42.02 - 42.02
18. 52 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 42.40 - 42.40
19. 60 885648 KEPÁKOVÁ Viktorie 2008 CZE A 43.24 - 43.24
20. 19 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 CZE H 43.29 - 43.29
21. 70 886130 SIKYTOVÁ Lilly 2007 CZE H 43.47 - 43.47
22. 50 885667 TATÍČKOVÁ Anna 2008 CZE A 44.34 - 44.34
23. 5 885763 GRÍSNIKOVÁ Rozárie 2009 CZE L 44.64 - 44.64
24. 74 885848 BAROZZI Bianka 2007 CZE A 44.91 - 44.91
25. 45 885736 ŘEZNÍČKOVÁ Tereza 2007 CZE A 45.15 - 45.15
26. 11 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 CZE H 45.61 - 45.61
27. 24 885662 BURKERTOVÁ Aneta 2009 CZE A 46.29 - 46.29
28. 90 885810 BESEDOVÁ Amálie 2007 CZE A 46.54 - 46.54
29. 32 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 CZE A 47.15 - 47.15
30. 80 886144 KRÁTKÁ Barbora 2008 CZE H 47.62 - 47.62
31. 30 885652 JONÁŠOVÁ Tereza 2009 CZE A 47.71 - 47.71
32. 297 - BESEDOVÁ Klára 2008 CZE 48.50 - 48.50
33. 49 885883 KAPICOVÁ Rebecca 2007 CZE A 49.03 - 49.03
34. 38 885841 DVOŘÁKOVÁ Kristina 2007 CZE L 49.16 - 49.16
35. 14 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 CZE H 49.17 - 49.17
36. 37 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 CZE A 49.43 - 49.43
37. 39 885658 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 CZE L 49.49 - 49.49
38. 12 885665 NEJDLOVÁ Ella 2009 CZE A 49.69 - 49.69
39. 17 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 CZE H 49.79 - 49.79
40. 20 885708 NOVÁ Klára 2010 CZE H 50.45 - 50.45
41. 2 886070 POLLERTOVÁ Juliána 2011 CZE A 50.64 - 50.64
42. 58 885668 MICHALOVOVÁ Viktorie 2008 CZE A 50.76 - 50.76
43. 281 - FALTYNOVÁ Nela 2008 CZE 50.93 - 50.93
44. 300 - KEPRTOVÁ Karolína 2010 CZE 52.58 - 52.58
45. 28 886060 GEFFERTOVÁ Marta 2010 CZE A 53.70 - 53.70
46. 62 886109 PROCHÁZKOVÁ Tereza Anna 2008 CZE A 54.09 - 54.09
47. 23 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 CZE H 54.80 - 54.80
48. 51 886107 STRAKOVÁ Karolína 2008 CZE A 55.46 - 55.46
49. 36 886110 LIŠKOVÁ Amálie 2009 CZE A 55.96 - 55.96
50. 22 - HNÍKOVÁ Lucie 2009 CZE 56.00 - 56.00
51. 33 886158 VOSÁTKOVÁ Mia 2010 CZE A 56.09 - 56.09
52. 35 886080 BURDOVÁ Karla 2010 CZE A 56.68 - 56.68
53. 8 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 CZE A 56.96 - 56.96
54. 16 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 CZE A 57.44 - 57.44
55. 3 885975 HEJDOVÁ Emilie 2011 CZE P 57.86 - 57.86
56. 31 - BESEDOVÁ Rozálie 2010 CZE 58.68 - 58.68
57. 290 - LOŠOVÁ Pavlína 2008 CZE 59.25 - 59.25
58. 27 - GRYMOVÁ Johanka 2011 CZE 1:01.41 - 1:01.41
59. 82 - HOLANCOVÁ Marie 2008 CZE 1:01.46 - 1:01.46
60. 15 - MRAVCOVÁ Judita 2010 CZE 1:02.01 - 1:02.01
61. 25 - CHLUBNOVÁ Kateřina 2010 CZE 1:04.89 - 1:04.89
62. 282 - PODLIPNÁ Valentýna 2012 CZE 1:09.02 - 1:09.02
63. 1 - SVOBODOVÁ Magdaléna 2011 CZE 1:13.98 - 1:13.98
64. 291 - HOLOMCOVÁ Alžběta 2010 CZE 1:24.42 - 1:24.42
65. 67 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 1:25.45 - 1:25.45
66. 298 - CHATRNÁ Emma 2012 CZE 1:52.83 - 1:52.83
Nedokočily 1. kolo
  9 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 CZE L  
  76 885651 BURDOVÁ Barbora 2008 CZE A  
  71 885666 HORÁKOVÁ Michaela 2008 CZE A  
  69 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H  
  42 885811 KŮSOVÁ Barbora 2007 CZE A  
  88 885908 LUCÁKOVÁ Laura 2008 CZE A  
  46 885604 LUKÁŠKOVÁ Viktorie Nela 2007 CZE L  
  7 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 CZE H  
  34 886081 NOVOTNÁ Johanka 2010 CZE A  
  73 885487 SMEJKALOVÁ Rozárka 2008 CZE A  
  83 885664 TOŠOVSKÁ Markéta 2008 CZE A  
Nestartovaly v 1. kole
  18 - 0  
  65 - BUŠ Paola 2008 CZE  
  87 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H  
  79 885913 FISCHEROVÁ Sarah 2008 CZE L  
  59 - HARDTOVÁ Karolína 2008 CZE  
  44 - HARDTOVÁ Kristyna 2008 CZE  
  41 885674 KRATOCHVÍLOVÁ Ida 2007 CZE A  
  77 885678 PETROF Johana 2008 CZE L  
  63 885918 VÁCLAVÍKOVÁ Hana 2008 CZE L  
Diskvalifikovány v 1. kole
  48 886064 BAŠTOVÁ Bára 2007 CZE A  
  26 886085 HORÁČKOVÁ Josefína 2010 CZE L  
  29 885867 VESELÁ Mariana 2009 CZE A  
  4 885766 VIEWEGHOVÁ Sofie 2009 CZE L  
  68 885765 VOSÁTKOVÁ Julie 2007 CZE L  

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz